Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy valakit nagyon meg akartál kapni és sikerült?

Figyelt kérdés
Ha igen mit tettél mit éreztél mire gondoltál? Azért vagyok rá kiváncsi mert nekem még sosem sikerült de nem tudom nem akarni, amit akarok! De viszont az akarat nem vezet eredményre, vagy mégis?
ma 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer régen járkáltam egy nő után , akinek a húga is tetszett . A nő nem vette a lapot , de a húga kiderítette hol melózok bejött valami ürüggyel dumálni stb . Aztán másik melóhelyen felvettek egy nagyon izgi csajt akinek volt komoly kapcsolata , emiatt sem mozdultam rá . Beosztottak minket egy csoportba , 1 év alatt teljesen össze cimbiztünk túlságosan is ,szétmentek, szeretők lettünk aztán jártunk . Pár hónapra rá visszasírta magát a pali miközben sem szexben semmiben sem illetek össze rég halott volt a téma ....
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy olyan körbe mozogtam ahol csak nők voltak,megismertek ezért spontán bemutattak egy fiatal unokahúgnak aki lenyűgözött . Szegény nagyon zavarban volt a találkán sosem volt senkije , emiatt feszengett . Ő nagyon kellett volna de nem rajtam múlott .
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt, de ahhoz hogy ez sikerüljön, sokakat kell nagyon akarni, hogy ebből a kellően nagy merítésből, szerencsével, és a körülmények megfelelő együttállásával összejöjjön.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen. Összejöttem azzal a férfival, aki tetszett már korábban is.


Mit éreztem, mit gondoltam? Azt, hogy nagyon vonzó számomra a közeledése. 2 éve együtt vagyunk és nem romlik meg vészesen a kapcsolat.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem volt, és nem is lesz.
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Csqk ilyen női trükkökkel praktikákkal manipulációkkal tudtam vele osszejonni.


Ezeknél kesobb mindnél rájottem arra mi is volt a baj amiert nem nyitottak felém korabban.

Pl egyiknek a c.gók a favoritjai mellettem azokat leste.

Masiknak a hájasabb asszonyossabb nők(pár ev után egy dagadtra cserélt le meg azokat leste is mellettem)

Volt aki nem csaladcentrikus es ő mar 45 de mindenkit komoly kapcsolattal hülyít aztan pár ev es dobja a nőket stb.


Igazabol ha egy ffi nem akar közeledni es nekem kell bevetnem magam nálam az már rossz ómen hogy lehet valoban nem kéne ezt erőltetni azzal aki kapásbol nem nyit hanem csak be lehet hálózni.

ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt pár ilyen eset.

Elsőnél nagyon akartam az illetőt, de később kiderült, hogy ő is már legelső ottlétekor kinézett engem magának, csak nem vettem ezt észre. Ezután minden hétvégén elmentem arra a szórakozóhelyre, hátha ott lesz. Nem adtam fel és egyszer újra eljött. Akkor egyenesen

odajött hozzám és összejöttünk. Mit éreztem, mit gondoltam? Azt hogy ez hihetetlen, boldog voltam.



Második esetben kiszemeltem egy eszméletlen jó pasit, szintén egy szórakozóhelyen. Azt tettem érte, hogy folyton körülötte nyüzsögtem. Próbáltam nem túl direkt lenni, de azért jól észrevehető. Nem tudtam, hogy ő a barátnőm barátnőjének a pasija, mivel a csaj ezt nem akarta az orromra kötni, én meg azt hittem, nincs a srácnak csaja és szabad a pálya. Lényeg, hogy a srác horogra akadt, mivel megérkezett a barátnőm pasija és általa be lettünk mutatva egymásnak és kiderült, hogy a kiszemeltem és a barátnőm pasija egy csapatba tartoznak, így ismerkedtünk meg. Mint kiderült, a srác észrevett, de azt feltételezte, hogy biztos úgyis van pasim és ezért nem jött hozzám oda. Akkor szakított a barátnőjével értem. A boldogságom nem tartott túl soká, mivel aznap este a barátnőm pasija is rámhajtott és mivel a kiszemeltemmel ők legjobb haverok voltak, így nem egy boldog kapcsolat vette kezdetét az álompasimmal aznap éjszaka, hanem egy évekig húzódó, gyötrelmes szerelmi háromszög.


Volt olyan is, akit némi csellel sikerült randira csalogatni, el is jött, de csak hogy elutasítson, mert ő " nem szereti a nőket"... Megspórolhattuk volna ezt a kínos találkozást, ha már a telefonbeszélgetés során elmekegi, hogy ő meleg.

ma 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!