Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakulhat ki a ciszta?...

Mitől alakulhat ki a ciszta? Volt egy ciszta műtétem 2 honapja ami jól sikerült. Most mentem vissza kontrollra és jeleztem néha fáj a ott lent mostanában. Erre ultrahang küldtek és mondták, hogy egy újabb cisztat találtak. Többi lent..

Figyelt kérdés

Akkor ami volt szovetvizsgalat ott se találtak semmi bajt.


De ezt akkor nem látták azt mondták így valószínűleg azóta alakult ki.

S ugye lehet magától felis szívódik így három hónap múlva menjek vissza és kiderul.


Persze azt elhiszem nem látták akkor műtét előtt. Meg nem is volt semmi panaszom műtét után, a lenti fájdalom most kezdődöt 1-2 hete aminek az eredménye ezt lett most, hogy egy újabb ciszta és valószínűleg azért fáj ott lent. Menstruáció is rendesen van.


Elég idegesítő, hogy most újra kezdődnek a dolgok, hogy fáj ott lent plusz ugye párkapcsolatban vagyok és ilyenkor nem lehet közösülni se mivel, vagy fáj már alapból vagy ha az együttlét alatt kezd fájni akkor az se kellemes egyikünknek se, és abba kell hagyni.


!!!! Mitől alakullhat ki a ciszta?

43L


tegnap 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A cysták kialakulását senki sem tudja megmondani mi miatt történik. Vagy kiújult, vagy műtét előtt olyan kicsit volt, hogy nem vették észre.
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!