Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang utáni kontrollra...

Ultrahang utáni kontrollra újra kell időpontot kérnem? (sztk)

Figyelt kérdés

Pénteken voltam nőgyógyásznál kézzel vizsgált meg és szerinte 7 hetes terhes vagyok. Adott időpontot jövőhéten szerdára és utólag láttam a papíron hogy lelettel kontroll.

Csak azért kérdezem mert itt kb 2 hétre adnak időpontot. Vagy az uh után már rögtön mehetek vissza az orvoshoz?


2013. jún. 22. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászatra kell időpont nálatok?

Ha nem akkor elmész az UH-ra, megkapod a leleted és vagy aznap vagy a napokban visszamész a nődokihoz. Ott ha minden ok volt az UH-n vagy kiállítja a beutalókat vérvételre (nálunk így van) vagy elküld a védőnőhöz (ide akkor is ha kiadja a beutalókat) és ő adja ki, ez helyenként változó lehet.

2013. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen kell időpont a nőgyógyászatra és nekem 2 hétre adtak legutóbb is.

Köszi a választ!

2013. jún. 22. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg akkor megpróbálhatod, hogy megmondod lelettel mész csak vissza. Hátha előbb kapsz időpontot! b

Remélem tudtam valamennyit segíteni

első voltam

2013. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!