Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor eltunik, egyik pillana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor eltunik, egyik pillanatrol a masikra valtozik a szemelyisege. Drogozik?

Figyelt kérdés

Regen ugy hallottam drogozott de mivel rolam is volt mar sok pletyka ezert nem hittem el, nem adok az ilyesmikre csak ha olyan mondja akiben bizok.

Most ismerkedunk de neha olyan fura. Van hogy eltunik este, volt hogy egesz hetvegere eltunt es azt mondta beteg kb 2 napig be se lepett messengerre. Aztan masnap mar semmi baja nem volt. Ha magambol indulok ki ha beteg vagyok is megnezem ki irt, nem telefozonok en se de azert megnezem ha ir valaki. Nagyon gyakori hogy egyik pillanatrol a masikra megvaltozik a szemelyisege egyszer nagyon torodik egyszer flegma.

Lehetseges hogy drogozik?

Istenem pedig annyira orultem hogy ratalaltam..tul szep volt.

Es ez lesz a baj hogy drogozik ugy erzem


tegnap 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, az a lényeg, hogy nem azt nyújtja amit szeretnél.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem drog. Lehet szemelyisegzavar is.
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Azon kivul hogy neha megvaltozik es eltunik nincs mas baj
tegnap 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az eléggé baj, hogy eltűnik és hol kedves, hol durva pokróc.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd,.. Lehet, hogy drog, vannak ilyen jelei is. Amikor összejönnek a drogosok és "nyomják" akkor anyja apja nem érdekli. De ez csak egy lehetőség, az is lehet, hogy más miatt tűnik el. De a lényeg, hogy megbízhatatlan, nem tudsz rá számítani mert minden előjel nélkül egyszar csak nincsen. És, hogy beteg? Hát elég gyakran beteg ezek szerint.. Nem hinném.

De ismerek drogosokat és azok alapján amit írsz szerintem esélyes nála is.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet kitalálni
ma 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!