Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak magamról Tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak magamról Tinderen, hogy ezek a kirándulás-mániás férfiak elkerüljenek?

Figyelt kérdés
ma 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. azt, hogy nem szeretsz kirándulni.
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Senkit nem érdekel, hogy mit írsz.


Ha kirándulós utazásos képeket raksz ki akkor pedig ne csodálkozz ha az a téma.


De komolyan mondom már semmi sem jó :)

ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod a kirándulással? Túl extrém helyekre mennek?
ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit hívunk kirándulásnak?
ma 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Add meg nekik az instamat pl,én szívesen csatangolnek velük. :D
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Na te sem nő vagy.

De ha az lennél, akkor leírhatnád, hogy nem szeretek kirándulni.

ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt: "A legmagasabb csúcs, amit meg akarok hódítani, az nem az erdő mélyén van. Ha szereted a hegymászást, akkor javaslom, találj valakit, aki hajlandó izzadni is érted a hálószobán kívül, mert én nem!"
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem érte izzad, ez úgy van hogy akik szeretnek menni azok sajt maguk kedvtelésére mennek, csak annyi hogy együtt, de ez szórakozás és nem próbatétel. Persze van egy két teljesítménykényszeres is.
ma 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4 bocs, de akkor most nem tudod, hogy mit akarsz elkerülni??? Így tényleg elég nehéz lesz 😂
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 én tudom mit akarok elkerülni: fogjuk a túrabakancsot/edzőcipőt és sétálunk az erdőben/vidéken.
ma 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!