Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged mi kapcsol ki a szabadid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mi kapcsol ki a szabadidődben? Ajánlanál programokat, kirándulós helyet (Budapest és környéke pl) egyedül?

Figyelt kérdés

Barátaim nem elérhetőek sokszor ( család, vagy nem kifejezetten olyan, akinek mindig élvezem a társaságát).


Ajánlanátok programot, vagy helyet, ahová érdemes lehet kimenni, vagy kiülni, esetleg kirándulni ideális?



2022. aug. 20. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem konkrét helyet ajánlanák.

Engem az úszás és a biciklizés elég jól ki tud kapcsolni.

2022. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz kirándulni, a Budai-hegység tele van túraútvonalakkal (a János-hegy, Hárs-hegy, Hármashatár-hegy trión kívül is akad bőven), van köztük könnyebb, nehezebb. Tölts le a mobilodra térképet, túratippeket is tartalmazó appot. Létezik weboldal, ahol megtervezheted az útvonalat, ezáltal előre megtudhatod a távot és a szintkülönbséget, így nem vállalod túl magad.
2022. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kocogas a Margitszigeten. Van 5,4 kmhosszu futokor a Dunaparton. Lanpakkal kivilagitva egesz ejjel sotetedestol. Gumi futout egyenes biztonsagos.


Ingyenes.


Mehetsz barmikor.

Forras : tapasztalatbol is irom.


[link]



A Margit szigeten van tobb ingyenes street work out palya. A Margit hid labanal is van egy a szigeten. A hidrol le latsz. Esoben is ok,mert a hid alatt van. Ott edzhetsz masokkal. Mindig vannak. Melegben ejjel is vannak.



Mas: Ahogy a Margithid Budai hidfonel leszallsz a 4/6-rol,menj Eszak fele a 17-es vill vonalan : a lukacs gyogyfurdo utan lesz bal oldalt egy lepcso a hegyre direkt. Nagyon erdekes terulet!


Van sok park Budapesten.


Szorakozohely: Instant Fogas komplexum : Akacfa u. Ide foleg kulfoldiek jarnak es senki se nez hulyenek,ha egyedul mesz. Ingyenes abelepes. Tobbfele zene van.

2022. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem helyek ahol lehet ismerkedni. Es nem égő egyedul beülni.

Vagy a net ahol kapcsolatokat tudok kiepiteni.


Én régen csinaltam ezt hogy egyedul progizom, joskártyáztam, tarsasoztam egyedul, szerencsejatekoztam, autoztam, állatoztam 'kutyaztam macskáztam, festettem rajzoltam elvoltam a magam kis "autista" vilagaban amikor kiemeltek ebből drogosak.

Hirtelen kitárult az egesz vilag hogy jé mennyi de mennyi minden van a világon amit eddig nem is tudtam. Emberek szerelem buli élet, izgalmak kalandos sztorik rendorseg mento, röhöges nevetés, szerelmek megcsalas autosversenyek bankrablás fegyverek, munka.


Azota persze kiszálltam. De én már nem fogok többé egyedul tarsasjátékozni meg kutyázni macskázni.

2022. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak sportklubok:

Bjj —-> Carlson Garcie

Tobb helyen van


KSI,MTK minden sportag kepviselteti magat. Kezdoket amatoroket is szivesen varnak. Keresd ki a sportod a honlapon es hivd fel,mikor van ora.


A 4/6 villamos Jaszai Mari ter megallojanal van:

Vannak pinpongasztalok a Szt istvan ternel( 13 ker , Szt Istvan ter 19 cimu hazrol ralatsz erre a terre!! Es latod apingpongasztalokat. Nincs korbekeritva a park es ejjel nappal latogathato!

SzoktAk ott pingpongozni!!!!


Tegyel ki cetlit emailcim/online elerhetoseggel,h pinpong tarsat keresel. Telszamot ne tegyel mer a kozteres megbuntethet .


Szinten a Jaszai megallojahoz kozel: Olimpia park: foci es kosarpalya: itt van ingyen wc es ingyen wifi ,decparkor van es napnyugtakor zarja aparjot sajnos. Szoktak itt jatszani,csatlakozz be. Ez az 5. kerulet!!


5. Kerulet Honved ter: foci es kosarpalya,street work out palya: parkor van napnyugtskor zar

2022. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Margitszigeten van egy Kisallatkert! Google terkep Vadaspark neven futtatja! Ingyenes es kb 17.00-ig van nyitva!! Nezd meg!


Van meg Japankert aMargitsziget Eszaki reszen ,a Termalhotel bejarata melett balra! Nezd meg.


Ha sok helyre mesz,akadnak spannok.

2022. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van biciklid, felfedezheted a várost két keréken, esetleg eltekerhetsz Szerntendrére (végig kerékpárúton).
2022. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Óh, ha én ott laknék ahol Te, annyi mindent tudnék csinálni.
2022. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normafa, János-hegy, jókat lehet itt sétálni.
2022. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!