Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha régóta ismersz egy fiút és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régóta ismersz egy fiút és tudod róla hogy évek óta egyedül van akkor mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Gáznak tartod hogy ilyen béna? Esélytelen hogy összejöjj vele?
2022. júl. 18. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Próbálkozz.
2022. júl. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te azt akarod, hogy sajnálatból jöjjön össze veled valaki?
2022. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de ha így gondolkodik, meg ide kérdést is kiír róla, ja... biztos vannak problémák.
2022. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolok. Miért gondolnám gáznak?

Lehet, hogy szeret egyedül lenni, nem akar párkapcsolatot.

Akkor tartanám gáznak, ha minden lánynál bepróbálkozna, aki csak rámosolyog és beszél vele.

2022. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4. válaszadó írta, pont azt gondolnám én is.
2022. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok.
2022. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi,hogy nem akar senkivel sem öszebútorozni,legalább nyugodt élete van.Gondolom a szex is megoldott néha-néha.
2022. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő dolga. Ha tudom, hogy szarul esik ez neki, akkor sajnálom, amúgy meg magánügy, nem foglalkozom vele (lehet, hogy direkt szingli)


Egyáltalán nem tartom gáznak, nehéz dolog a kapcsolat, nem ciki ha neki nem jött össze.


Ha nekem bejön a csávó, simán próbálkoznék, ez nem visszatartó tényező.


Ha nem jön be, akkor viszont nem fogok sajnálatból összejönni vele. Nekem is csak egy életem van, minek húzzam mindkettőnk idejét, ha nem is akarok vele lenni?

2022. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg jól érzi magát testileg és lelkileg addig nincs probléma.
2022. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én is egyedül vagyok egy jóideje, szexkapcsolatom volt még pár éve legutoljára. Ha régóta ismerem és eddig se akartam semmit, akkor nem fog ez most megváltozni. Bénának nem gondolnám.
2022. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!