Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso csoknal miert simogatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso csoknal miert simogatta meg a fenekem?

Figyelt kérdés

Elso csok volt. Es kicsit megsimogatta a fenekem de nem nagyon es erosen, csak finoman.

En még ezzel vartam volna. Miert csinalta ezt elso csoknal? Ez gyakori?

Nem sok ez?

Nem vagyok tapasztalt.


ma 18:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Csak en vagyok tapasztalatlan, o nem.

Es nem tanacsot kertem hanem tapasztalatot hogy hogyan szokott ez lenni nektek.

Mert en teljesen ossze vagyok zavarodva.

ma 18:52
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Irtam, hogy nalam pl teljesen kizart a csok es a tapi is elso randin.

Nyilvan tapasztalat alapjan tanacsolunk, kulonben honnan is tudnank, hogy altalaban mi hogy van?

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
De cica, mondd meg NEKI, ha valami nem tetszik. Nincs forgatókönyv, ami szerint a kapcsolatuknak menniük kell.
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Van egy olyan érzésem hogy a kérdező ilyen 13 éves..
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
Sokan bele is markolnak. Nem ot keresed egyertelmuen , szakitsd meg vele a kapcsolatot.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Hát én szart se mondanék neki hanem többé szóba se állnék vele. Tényleg tiszteletlen dolog letaperolni.
ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

4

"Nekem ez sok volt

Olyan mintha nem tisztelne de lehet eltulzom"


:O

Nyuszi, csak szólok, hogy minden egészséges FÉRFI vágyni fog a taperolásra. És ha lehetőség van, akkor élni is fog vele! Ennek semmi köze a tisztelethez... Hanem... Tetszik neki a popód, na.

Te húzod meg a határokat egyébként, ha neked kicsit nyomulós, sok egyszerre, akkor jelezni kell, mert magától nem fogja tudni. Azt hiszi te is ezt akarod, te is erre vágysz. Csókolni sem kötelező, ha neked ez még nem időszerű. Próbáld átgondolni, hogy számodra mi a kényelmes tempó és ezt elmondani neki.


Nálam első csóknál volt olyan, hogy simán a bugyimba nyúlt. Nem éreztem tiszteletlennek, hanem vágytam rá.


Vagy akkor keresel egy tapasztalatlanabb fiút...


ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Irtam, hogy nalam pl teljesen kizart a csok es a tapi is elso randin."


Azt egyébként nem tudjuk, hogy első randi volt-e. Csak hogy első csók.

De olyan is van, hogy első randin is előfordul ez.

Nálam egy ilyen férfi volt (ismertem egyébként 2 éve), akinél minden megtörtént első randin is.


Kérdező, nincsenek szabályok. Te hozod a szabályokat:)

ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az is egy támpont lenne, hogy pontosan hány évesek is vagytok? És hogy biztos ez-e a jó kategória, nem pedig a tinikapcsolatok?
ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Azt kéne csak megcsókolni, akivel mersz beszélni is.
ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!