Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van vonzó idősebb nőkkel?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz programom egy vonzó idősebb nővel, inni és táncolni fogunk.

2x már csókolóztunk is még régen az első 1-2 talin. Azóta közbejött pár dolog (pl elutaztam, kórházban voltam stb ) aztán most hónapok után találkozunk újra.


Tudom, hogy nem lehet közös jövőnk hosszútávon, mert ő 48, én meg 30. De annyira vonzódom hozzá, ő meg szingli és nyitott a találkozásra, akárhányszor találkoztunk, mindig közvetlen érintkezős velem és beindít.

Akinek van hasonló sztorija, az hogyan csábította el a másikat?


ma 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

miért ne lehetne közös a jövőd vele?

miért állitod ezt igy kizárva bármi jót?

miért vagy önmagad ellensége?

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, semmi jónak nem vagyok az elrontója.

De a kérdés továbbra is adott.

ma 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg és keress egy korodbelit :D
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az jön magától, hogy csábitod el, ha már a csók volt akkor adja magát, nincs forgatókönyv, lazulj bele és hagyd áramolni ami van közöttetek és dobja magát mi a next..ennyi
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, ezen felnevettem :D

Dugd meg... oké. "Értem hogy gőzgép, de mi hajcsa'?!" 😅


4-es, értem amit írsz.

Azért van bennem az, hogy valamit kihagyhatok, mert pl szoktam neki bókolni akár élőben akár chaten, aztán megjegyzi, hogy "kedves fiú vagy" ... ez meg úgy tapasztaltam, hogy általában a tipikus friend zone-t jelzi előre.

ma 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
ha csak kedves fiú vagy akkor még nem tudja befogadni azt amit adsz neki, ennyi, bár ha már volt csók akkor nem értem, majd jön a többi mit izgulsz és agyalsz feleslegesen? nem értelek, para van előtte, de miért nem viselkedsz természetesen? megölöd a varázslatot
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!