Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb tapasztalatlan férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb tapasztalatlan férfiként olyan a nőkkel való ismerkedés, mint szembe menni az árral?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Szűz? Miért vagy az? Kik a célcsoportot?


Ha elmúltál 25 én nem volt részben szexben az sejtet valamit.. És nem jót.

2018. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiatal tapasztalatlanként is rossz, mert a nők inkább a tapasztaltat választják.

18/F

2018. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majdhogynem olyan ez, mint egy halálos betegség, amiből nem lehet kigyógyulni, mert a nők 80%-a kerüli az ilyet, a maradék 20% pedig prosti.
2018. jún. 16. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj erre mindig azt tudom mondani, hogy akinek emiatt nem kellenél az egy nem normális idióta. Az számít, hogy most milyen vagy és nem az, hogy milyen voltál.

Nekem nagyon unszimpatikus az, hogy egyes hülyék a másik múltja miatt ítélkeznek. Nem tök mindegy, hogy valakinek hány párkapcsolata volt előtte? Nekem sokáig azért nem jött össze, mert olyan csajoknak kellettem volna, akik nem tetszettek és ezért inkább vártam a számomra megfelelőt és a végén megérte.

Nem mindenkinek van olyan szerencséje, hogy tizenéves korában megtalálja a párját van aki csak később találja meg, ebbe semmi gond nincs. Azzal van a gond amikor hiresztelik azt a f...ságot, hogyha huszon valahány évesig nem volt kapcsolatod, akkor defektes vagy meg hasonlók. Szerintem az a defektes, aki mondja mivel nem tud együtt érezni a másikkal, mint egy pszichopata és van egy olyan érzésem, hogy ezt az oldalt többségben pszichopaták látogatják.

Próbálj valahogy a jelenben élni hátra hagyni a múltat. Tudom, hogy nehéz, de azért próbáld meg!

2018. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, mennyire vagy tapasztalt. Ha amúgy normális vagy, feltételezni se fogják, hogy ne lenne tapasztalatod a nőkkel. Én is "kései" szűz voltam, volt amikor el is mondtam egy csajnak és nevetve annyit felelt, hogy "persze, én meg az első női pápa leszek" :D
2018. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!