Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok apalelvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok apalelvárás hogy a férfinak akivel jártok viszonylag nagy farka legyen?

Figyelt kérdés
Mennyire várjátok el hogy a párotoknak minimum 16-17 centis farka legyen, és vastag?

ma 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Nekem volt ilyen parom, ketto is, barmit csinaltak, fajt. Meg aztan az elso szex elott ugysem derul ki, hogy mekkora. De en az atlagos 12-13 cmt preferalom.


25N

ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Hátrahajló méhem van és szültem már 2-t, így a 16 cm és vastagabb farkat preferálom a párkapcsolatomban.
ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Le lehet hurrogni, igen. Kötőszöveti gyengeség miatt az vagyok, akiben egy kamion is megfordul... Egy vékony és rövid farokból semmit nem fogok érezni, akkor meg minek.

Aki intimtornát javasolna: ha nem tudja megtanulni jól csinálni az ember, akkor segíteni nem fog, de legalább ártani tud.

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
15-16 cm kb átlag, nem unrealisztikus elvárás, vagy csak én fogtam ki ilyeneket. De ennél kisebbel nem találkoztam még. (Nyilván nem feküdtem le egy fél várossal eddig.) Úgyhogy igazából nem tudok véleményt mondani, hogy kell-e mindenképp ekkora vagy sem, majd ha igen, akkor jövök.
ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem ez szamit. 21 centivel is volt rossz elményem, és 14 centivel is volt magyon jó.

34N

ma 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
2-es tuti pasi 🤣.
ma 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igenis fontos, hogy jó legyen a méret, tehát nem túl nagy, nem túl kicsi. Az se jó, ha fáj, dd az se, ha alig érezni.

Viszont: sokkal jobban élvezem, ha jól tud nyalni. Ha ez megvan, akkor az se érdekel, ha impotens, vagy a hüvelyujjam nagyobb.

ma 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!