Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal mindenki tisztában van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal mindenki tisztában van, hogy a nők 95%-a pénzéhes. Szerintetek ebben a helyzetben mi történne?

Figyelt kérdés

Szóval egy teljesen átlagos anyagi helyzettel rendelkező, teljesen átlagos családból származom egy pincér és egy műtősnő gyerekeként. De azt senki sem tudhatja mi lesz velem a jövőben, lehet, hogy gazdag leszek. Tegyük fel, hogy tényleg az leszek.


Na mármost az biztos, hogy -mivel nem egy gazdag családba születtem- megtudom becsülni a pénzt, és a jövőbeni barátnőimet nem fogom elhalmozni semmivel. Nem azért mert fukar vagyok, egyszerűen nem fogom szórni a pénzt.


Ugye majd jönnek a nő jelentkezők látván, hogy mennyi pénzem van, abban a hitben, hogy mellettem aranyéletük lehet, hogy alájuk nyomok egy kocsit, ruhákat, szoláriumbérletet meg ilyeneket. De mint írtam nem fogok.


Szerintetek idővel vitákat szítana közöttünk, hogy én miért nem fizetek neki dolgokat? Miért kéne egyáltalán? És erre rádöbbenve vajon dobnának, hiszen nem jöttek be az anyagi várakozásaik velem szemben?


2010. nov. 3. 19:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Én 1 pénzéhes nő vok...régen sose érdekelt, de jópárszor összetörték a szívem, főleg csóri pasik...és úgy döntöttem, nem kellenek érzelmek, csak arra utazok, h mindenem meglegyen anyagilag...sztem ha soha nem adnál a csajnak semmit, előbb-utóbb elhagyna. "Normális", nem pénzéhes nőt úgy kell leakasztani, h ne látszon rajtad, mennyit keresel. Am. sztem sem pénzéhes a nők 95%-a, ez durva sarkítás...és le lehet pontozni nyugodtan, amiért vállaltam a véleményem, de nekünk, pénzéheseknek igenis kell aza 20 ezres naci, + szolibérlet, + wellnes-üdülés,+ ezek. :D
2010. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy ha sok pénzem lenne, mindent megtennél, hogy járj velem, hogy téged válasszalak, úgy, hogy nem is tetszem neked? És miután látod, hogy semmi extrát nem kapsz tőlem, lelépnél?
2010. nov. 3. 21:59
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez majdnem igaz, csak a százalék sok.

A nagyobb baj, hogy már nem csak a mutatós ribancok ilyenek, hanem a 160x160-as bajszos Nök is.

Rohadt megalázó, mert ameddig nem volt semmim és örültem, hogy szerelmes voltam, még számított a személyiségem.

Elhagyott a szerelmem egy pénzes öregért, mert Ö is egy ribanc volt.

Elegem lett, elmentem Németországba dolgozni, mondvám Nekem is lesz pénzem. Most, hogy lett egy vállalkozásom, egy lakásom, szép autóm és pénzem is van, akaszkodnak a Nök, de miért és mit kapok cserébe.

Akaszkodnak azért, mert azt gondolják elég, csak beleülni, kicsit színészkedni és döl a lóvé.

Cserébe nem várhatom el, hogy akár, csak értelmesen kommunikálhassak vele, arról meg csak álmodhatok, hogy egy étteremben a kést meg a villát használni tudja.

És igen, csak egy kis pénz kell és megdughatom öket, persze Én vagyok a szemétláda, de valójában miért is?!

Ameddig nem találok egy normális Nöt, aki azért szeret aki vagyok, addig ez van. Még mindig jobb mintha a farkam verném.


Te pedig kedves lány, aki bevállalja, ha ennyire bevállalod írj egy privátot, aztán veszek Neked kondibérletet vagy valami sz@rt amit akarsz.

2010. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21:49- es vok. Előbbi kommentelőnek igazat adok abban, h sajnos sok ronda nő is van, akik nem tesznek semmit azért, h jól nézzenek ki, de mégis sokra vágynak. Sokat csalódtam,tapasztaltam,Csak érzelmekre a mai világban nem lehet építeni. A külsődet szeretik, mert szép vagy, vagy azt, hogy ki lehet téged használni, mert mindent bevállalsz, esetleg a pénzedet. De! Ha már kihasználják az embert, kapjon is érte vmit. :D Minden üzlet...:S
2010. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Engem csak annyira lehet kihasználni amennyire hagyom, itt talán meg is változtatnám talán arra, hogy "üzlet".

Másrészt félre akarom értelmezni amit írtál, így csak annyit kérdezek, hogy benne vagy-e?

2010. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocs a szóismétlésért
2010. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

De mint a tündérmesékben is,még a mai világban is létezik igaz szerelem,ahol nem a külsőségek és a pénz a mérvadó.Tehát NEM minden üzlet..


egyik előző válaszoló

2010. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen,vannak a szerencsések,akiknek az igazi,nagy szerelem az ölükbe pottyan, és élhetik boldogan az életüket, mint a mesében. Vannak a nem szerencsések, akiknek a csúf valóság jut. 3 dolgot tehetnek. 1)élhetnek apácaéletet. 2)kiköthetnek 1 szegény, nem túl előnyös külsejű papucs pasasnál, kínlódhatnak karrierépítéssel v. 3)keresnek valakit, aki gazdag, és legalább élvezik a rájuk költött pénzt.:D Aki nem szerencsés, az csináljon üzletet, amiből tud, és a nyereség ha nemis boldoggá, de legalább elégedetté tesz ^^
2010. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt egy szóval nem mondtam,hogy az ölünkbe pottyan..ugyanúgy ahogy mindenért,ezért is meg kell küzdeni,de attól még a szerelem ott marad.Egyébként én is sokat csalódtam,sokat bántottak,mégsem lettem pénzéhes liba..
2010. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

érdekes csevegés egy lánnyal: :D


[link]

2012. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!