Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal mindenki tisztában van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal mindenki tisztában van, hogy a nők 95%-a pénzéhes. Szerintetek ebben a helyzetben mi történne?

Figyelt kérdés

Szóval egy teljesen átlagos anyagi helyzettel rendelkező, teljesen átlagos családból származom egy pincér és egy műtősnő gyerekeként. De azt senki sem tudhatja mi lesz velem a jövőben, lehet, hogy gazdag leszek. Tegyük fel, hogy tényleg az leszek.


Na mármost az biztos, hogy -mivel nem egy gazdag családba születtem- megtudom becsülni a pénzt, és a jövőbeni barátnőimet nem fogom elhalmozni semmivel. Nem azért mert fukar vagyok, egyszerűen nem fogom szórni a pénzt.


Ugye majd jönnek a nő jelentkezők látván, hogy mennyi pénzem van, abban a hitben, hogy mellettem aranyéletük lehet, hogy alájuk nyomok egy kocsit, ruhákat, szoláriumbérletet meg ilyeneket. De mint írtam nem fogok.


Szerintetek idővel vitákat szítana közöttünk, hogy én miért nem fizetek neki dolgokat? Miért kéne egyáltalán? És erre rádöbbenve vajon dobnának, hiszen nem jöttek be az anyagi várakozásaik velem szemben?


2010. nov. 3. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

mi az hogy a nők 95% ?!!

egy normális nő nem csak a pénzre megy...

biztos csak rossz nőket ismersz...

2010. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
95% ? te elvagy tájolva!vagy pont olyanokkal szűrted eddig össze a levet akik ilyenek voltak... 95%-ot mégis kik mondanak? felőlem lehet lepontozni de ez eléggé lekicsinyíti a nőket, már ne is haragudj...
2010. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha egy nőt szeretni fogsz és anyagilag megteheted hogy megvegyél extra dolgokat, nem fogod pénzszórásnak tekinteni ha ettől a nődet boldogabbnak látod.
2010. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát ez azért általánosítás... én azt mondom nem a pénz az amit nézünk, nekem pl sokkal fontosabb az intelligencia, a műveltség, ami kb az iskolázottságból jön. Azért mondom ezt, mert ha 2 ember nagyoneltérő iskolázottságú és úgy vannak együtt, nagyon sok gondjuk lehet. Tapasztalatból mondom. Az hogy semmit nem akarsz fizetni nemtudom hogy érted, mozi, vacsi, ajándék sem?
2010. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

őszintén?

ha pl. mellette voltam már akkor is, amikor nem volt pénze, és hirtelen meggazdagszik, elvárnám, hogy ne fukarkodjon velem szemben. nem azt mondom, hogy tegyen kocsit a seggem alá, de ha pl. elmegyünk nyaralni, mert neki futja rá, ne felesben kelljen már állnunk a költségeket, ha egyszer nekem az nem megy.


egyébként valószínűleg a csajok többsége elvárja, igen.

2010. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság.A nők 95%-a??Ezt te sem gondolhatod komolyan.Feltéve,hogy te már azt is pénzéhesnek látod,ha egy nőt meghívnak vacsorázni és nem harcol foggal körömmel azért,hogy hagy fizesse ő a vacsorát..Ha együtt vagy valakivel és szeretitek egymást,akkor teljesen természetes,hogy néha meghívod moziba vagy vacsorázni,vagy megleped egy szál virággal.Persze ugyanúgy néha ő is meghív téged vagy meglep valamivel.Ettől még egyik fél sem lesz pénzéhes.
2010. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb 35%, de szerintem az is nagy túlzás...


F

2010. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
95%?????Hát ez durva de már többen leírták!!!De 95% ez sértés a nőknek!!!!!!!
2010. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én pl nem megye a pénzre és barátaim sem:) Ok ez nem 5% de azért tuti nem 95% az túl sok!
2010. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Természetesen nem olyanra gondolok, hogy ajándék, vagy vacsora, hanem autó, stb. És nem arról beszélek, hogy a csaj mellett gazdagszom meg, hanem úgy ismert meg. De ezt mind leírtam, csak mindenki fennakadt a 95%-on. Akkor hagyjuk az arányokat, és nézzük csak a pénzéhes nőket, legyenek akárhányan.
2010. nov. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!