Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondtam neki dolgom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam neki dolgom van majd kesobb irok es zavarta ez. Miert?

Figyelt kérdés

Még nem talalkoztunk de hivott mar randizni, 2 napja beszelunk.

Ma nem irtam vissza egy ideig es irt hogy mit csinalok amiert nem irok, irtam neki hogy dolgom van majd kesobb irok.

Es erre olyat irt vissza amibol egyertelmu volt szamomra hogy zavarja hogy dolgom van. De mi ennek az oka?

Marmint ugy ertem lehet hogy ez arra utal hogy feltekeny pl mar most es kesobb megrosszabb lenne?

Vagy eltulzom?


tegnap 22:37
A kérdező szavazást indított:
Feltekeny
Nem jelent semmit
1 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja es ugy megharagudott hogy azota irtam neki, es nem ir vissza.

Szoval most szerintem direkt csinalja mintha nem is tudom mit csinaltam volna

tegnap 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet féltékenység, vagy csak nem tudja érdekel-e téged. Ennyi ismeretségből talán korai levonnod bármilyen következtetést is.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki vagy rúgva :D
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne írj neki többet. Még csak nem is találkoztatok de már kontroll alá akár rakni. Nem lehet dolgod? Nyilvánvaló, hogy haragszik illetve hisztizik.. De mire fel? Később sokkal rosszabb lenne.
tegnap 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet az, lehet túl unalmas az élete...ez sztm off.

N 32

ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Offos
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!