Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondtam neki soha tobbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam neki soha tobbe ne irjon akkor mar nem is fog? 24L

Figyelt kérdés

28 eves.

Kicsit megsertodtem ra, de nem gondoltam komolyan hogy ne irjon, csak azert irtam, hogy erezze mennyire haragszok.

Ennek mar 3.napja.


jún. 9. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Nem fog
Fog
26 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ismerkedesi idoszak es még nem talalkoztunk de nagyom nagyon egy hullamhosszon vagyunk, ha nem lennek nem erdekelne hogy nem ir, sot orulnek. De igy nem jo erzes.
jún. 9. 19:33
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Még nem is találkoztatok de berágtál rá s azt mondtad hagyjon békén.

Normális ember ebből leveszi ne keressen.

jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Mi férfiak egyszerű lények vagyunk. Nekem is volt már, hogy leírta, hogy soha többé ne keress majd letiltott. Hiába oldott fel egy hónap múlva, hiába sírt folyamatosan a közös ismerősöknek, a soha egy igazi férfinél soha marad.

Soha többé nem beszéltünk, én továbbléptem, ennek már öt éve, pedig nagyon egy hullámhosszon voltunk.

Ez van.

jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Hát ezt nem tudjuk megjósolni.

Máskor ne így próbáld mutatni, hogy haragszol.

Nekem volt egy ilyen esetem, elmondtam a nézőpontomat, majd nem írtunk úgy 3 hétig. Nem akarta megszakitani az ismerkedést csak én elég haragosnak tűnhettem akkor. Utána mintha mi sem tortent volna, folytatta velem az ismerkedést, rákérdezett mi tortent velem az elmult hetekben.

Egyébként az volt a gond nálunk, hogy azt hitte elso talalkozón felmegyek hozzá filmezni én pedig teljesen másnak gondoltam azalatt a 1,5 honap alatt míg elég sokat írtunk. Vegul rá megint 1,5 honap utan elhívott randizni, talalkoztunk és figyelembe vette, ami miatt akkor nem beszéltünk és visszavett, udvarias volt. Nem tudom mi ütött akkor belé:D

Szerintem Te semmiképp ne keresd őt, ha nem beszeltek többet, annak így kell lennie.

jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az a 24L nem 14L akarna lenni?

Jó, tegyük fel, hogy valami hülyeségen besértődtél, és hirtelen felindulásból írtad neki azt, amit. Ő ezt komolyan is vette és az abban megfogalmazott utasításnak eleget is tett.

De ettől függetlenül téged mi tart vissza abban, hogy ráírj, és szinte térden állva könyörögve meggyőzd arról, hogy hülye voltál, viszont bármit hajlandó lennél csak azért megtenni, hogy visszaszerezd? 🤔

jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
3 sok pasi meg akkor is ír amikor már 3szor mondtam hogy hagyjon...
jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ez az ára, ha valaki teszi az agyát... Most mondanám: edd meg, amit főztél.

Hogy ír-e még? Egyénenként változik, ki hogy kezeli a dolgokat... De hát neked ez fontosabb volt, hogy játszd az agyad ahelyett, hogy egyenesen kommunikáltál volna vele...


Utálom ezeket a játszmákat... Lehet, legközelebb érdemes lenne előbb gondolkodnod...

Esetleg te ráírhatsz, hogy elnézést, felhúztál XY-nal, én meg játszottam az agyam, ezért írtam, hogy ne keress, de nem gondoltam komolyan.

Meglátod, hogy reagál...

jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nőj már fel, biztos hogy 24 vagy?
jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha drámázol úgy, hogy még össze sem jöttetek ne csodálkozz, hogy nem keres. Nem mindenki kiváncsi erre.
jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

“sok pasi meg akkor is ír amikor már 3szor mondtam hogy hagyjon...“


Mit nem értesz azon, hogy igazi férfi? Direkt ki is hangsúlyoztam…

jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!