Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondtam neki soha tobbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam neki soha tobbe ne irjon akkor mar nem is fog? 24L

Figyelt kérdés

28 eves.

Kicsit megsertodtem ra, de nem gondoltam komolyan hogy ne irjon, csak azert irtam, hogy erezze mennyire haragszok.

Ennek mar 3.napja.


jún. 9. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék.
jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Jajj 10 hagyd már ezt az igazi nem igazi férfit...
jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha van esze, ezek után nem keres. Ahelyett, hogy kulturáltan, felnőttként elmondanád, mi a bajod, inkább behisztizel. Normális erett 28 éves férfinek ez gyermeteg viselkedés.
jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresnélek többet az biztos. Szintén 28F
jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben többet nem írtam, nem kerestem semmilyen formában.
jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha több vasat is tartanék a tűzben, és az egyik csajszi éppen azt írja, hogy többet ne írjak, akkor elfogadnám, hogy oké, akkor ennyi. ő kiesett.


szerintem nem az egyetlen versenyző vagy...

jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagy és még mindig ezeknél a kicsinyes játszmáknál tartasz? Min nőttél fel, Maricsujon???
jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!