Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtam neki hogy szomoru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam neki hogy szomoru vagyok erre meg sem kerdezi mi a baj, ugye nem erdeklem?

Figyelt kérdés
2 napja beszelunk ma is egesz nap beszeltunk es kerdezte mizu, irtan neki hogy szomoru vagyok, es annyit irt ra, "az nem jo ne szomorkodj" ami szerintem szanalmas, nem azt vartam hogy vigasztaljon de azert talan jol esett volna kibeszelni magambol es szerintem itt ki is derult hogy nem erdeklem.
júl. 7. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Erdekelhetem ettol még
Nem erdeklem
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Akkor francert nem irod meg neki, hogy azt szeretned, hogy meghallgasson ahelyett hogy itt rinyalsz. 12 evesek vagytok, vagy mi?
júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antiszociális lény ***** válasza:
90%
Nem érdekled vagy 2 nap után úgy van vele, hogy még nem is ismeritek egymást és majd hogyha szeretnéd elmondod, hogy miért, lehet illetlenségnek tartja megkérdezni.
júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem visszairom neki hohy "ok" igy flegman, aztan vege is ennek de azert hatha eszre veszi magat hogy ez bunkosag volt.
júl. 7. 19:51
 4/10 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nagyon rossz, hogyha valaki ennyire játszmázik már 2 nap után, mint te kedves kérdező.
júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel. Nem bizti, hogy nem érdekled, csak lehet ő is szorong, hogy mit kérdezhet/mondhat neked ilyenkor.
júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát miért nem mondod neki magadtól miért vagy szomi?


csak úgy?


ennyi az egész.

júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Idegen. Ugyan miért lenne a lelkiszemétládád? Pszichológushoz menj. Még az se vállalja el ingyen. Akkor egy idegen miért hallgatná, hogy te siránkoznál neki? Menj már valahová. És még játszmázni is akarsz, de mire? Magasról szarik rád és jól teszi. Nem érdemled meg, hogy törődjön veled 2 nap után HP!
júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2 nap után én sem kérdezgetnélek, hogy miért vagy szomi.

Feltételezném, hogy vannak barátaid, családtagjaid, akikkel ki tudod beszélni a problémáidat.

júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen noket mindig is kerulni kell, mint a kerdezo. Soha nem lesz egyenes kerdese, valasza semmire, csak a duzzogas.
júl. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pasik menekulnek ha istápolni kéne vkit. Nekik az kell hogy legyél r.bis mindig toppon meg ilyenek.
júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!