Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vidéken jellemzőbb a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken jellemzőbb a nagyobb korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nekem ez a szubjektív megfigyelésem, hogy a szülővárosomban, ami 32 ezres sok ilyen 10 év körüli korkülönbséggel rendelkező párt látok, a jellemző frissen házasodtak közt, hogy a nő mondjuk 30 körüli, a férfi meg 40. Nem állítom, hogy ez tömeges lenne, de azért érezhetően többet látok, mint pl Budapesten, ahol inkább korban egymáshoz közelebb álló párokat ismerek. Van egy olyan elméletem, hogy mivel vidéken alapból aránylag több nő van, aki házasodni akar és gyereket, az szívesebben választ egy olyan férfit, aki már idősebb, de stabil egzisztenciája van és nem válogat annyira külső terén vagy nincs annyiféle elvárása, mint mondjuk egy diplomás fővárosi nőnek, aki önállóan is jól megtud élni és nincs is rajta ez a konzervatívabb társadalmi nyomás.

tegnap 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk többnyire egykorúak a párok, ilyen +/-5 év difi körül leginkább.

Szerintem régen volt ez jobban jellemző. Manapság annyira nem.

tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez kétlem, hogy igaz.

Nem lehet, hogy csak lerobbantabbak arra felé a pasik :D

tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!