Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik jóval idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik jóval idősebb férfivel jöttetek össze, mi fogott meg benne?

Figyelt kérdés
Az ismerősi körömben most lett egy ilyen pár, a férfi 44 éves, a nő pedig még egyetemista. Engem nagyon meglepett, nem mintha ne láttam volna már hasonlót, de valahogy fura az egész. Van egy unokatesóm, aki 41 éves és 27 éves menyasszonya van, az is elsőre kicsit váratlanul ért. Egyik férfi sem gazdag, teljesen átlagos életet élnek. Lehet rosszul látom a dolgokat, de én 31 évesen is öregnek érzem magam ahhoz, hogy egyetemistakorú lányokkal jöjjek össze, valahogy nem tudom elképzelni mit láthatna vonzónak bennem, amikor most sokkal gyorsabban változik a világ és 10 év alatt olyan már, mintha más generáció lenne.

aug. 31. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

""nem tudom elképzelni mit láthatna vonzónak bennem"

Ez önbizalomhiány. Sok csajnak elég ha idős vagy. Ami neki nagy dolog, neked alap, mert férfi vagy és eltelt pár év.

aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Milyen a csaj? Lehetséges, hogy még tapasztalatlan és könnyű dolga van a pasinak, aki csak egy dolgot akar.
aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Nem hinném, hogy ez csak szexre menne ki, szerintem a családalapítás a hosszútávú cél, a férfi sem volt még házas. A csajnak volt előtte egy vele hasonló korú barátja, de vele szakítottak.

A rokonomnál azért is volt nagyon meglepő, mert kb 2 éve jött össze ezzel a csajjal és előtte nem is volt komoly kapcsolata, inkább csak iszogatni meg bulizni járt el haverokkal. Egyik idősebb rokonom szerint a csaj csak kihasználja, fuvaroztatja magát mindenfelé kocsival, ő meg minden kívánságát teljesíti, de más rokonok szerint rendben van a kapcsolat és most már az esküvőt tervezik.

aug. 31. 19:31
 4/7 A kérdező kommentje:

"Ez önbizalomhiány. Sok csajnak elég ha idős vagy. Ami neki nagy dolog, neked alap, mert férfi vagy és eltelt pár év."


Szerintem nem önbizalomhiány, csak józan ész. Valamilyen szinten persze vonzó, ha a pasi idősebb és van egzisztenciája, de itt egyik esetben sem arról beszélünk, hogy óriási vagyonuk lenne, nekem szerintem több van náluk. Ha csaj lennék én is nézném, hogy a pasi ne legyen nincstelen, legyenek értelmes céljai, de egy 5, max 10 évnél idősebb párt nem szeretnék, mondom mai világban olyan gyorsan változik minden, hogy az nagyon sokat számít.

aug. 31. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy nem egy vasággyal negyven kilós, vasalt/benyalt/csíkra borotvált hajú, szedett szemöldökű, teljesen férfiatlan, buta és bunkó valaki.
aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnt idősnek, fiatalos szokásai, gondolkodásmódja, életvitele volt. És valahogy imponált, hogy a kora ellenére engem tart valamibe.

Kettő ilyen esetem volt, mindkettőre igaz a fenti leírás. Egyiknél én 19 ő 28 (akkoriban ezt irtó soknak éreztem), másiknál én 22 ő 44.

szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idősebb a férjem 19 évvel.

Teljesen más volt mint a többi férfi.

Határozott volt, kitartóan udvarolt, férfias a fellépése, nagy farka van.

Konkrét tervei voltak a jövőre nézve, és soha egy percig sem hezitált.

Korábban olyan kapcsolataim voltak ahol szinte én udvaroltam, én hívtam fel mindig, én írtam, olyan volt mintha csak én akartam volna az egészet.

Na ezeknek az ellentétje a férjem.

Ő akart engem, ő udvarolt nekem, nőnek érezhetem magam mellette.

Most is, a mai napig is udvarol.

A saját korosztályomban nem találtam olyat akinek valóban kellettem volna, pedig rengeteg jelentkező volt, de csak úgy félig meddig akartak.

szept. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!