Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri párkapcsolatot kezdenem 18 éves lányként egy 23 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel eléggé egy hullámhosszon vagyunk és eléggé kedvelem meg minden de ő már egy 23 éves férfi. És azt veszem észre, hogy a fiúk 23-26 éves kor körül már azért keresnek maguknak barátnőt, hogy legyen minél előbb össze tudjanak költözni velük, feleségül tudják venni őket, majd gyereket is akarnak. Több ilyen párt is ismerek és volt köztük olyan aki ezeket az 5-6 évvel fiatalabb barátnőiktől is elvárták volna akik még talán papíron nagykorúak sem voltak akkor. Illetve van sok olyan lány az osztályban aki preferálja ennél idősebb korosztályt is akár mert ebbe nem gondol bele. De az osztály másik felének inkább a saját korosztályuk jön be 17-18 éves lányok akik általában max a 21-22 évesekre tekintenek mèg saját korosztályként. Némelyikük részben pont emiatt gondolkodik így. És a helyzet az, hogy én nekem mondjuk ugyan bejönnek az ennél néhány évvel idősebbek is. És én érettebb vagyok a koromnál de azért nem annyival, hogy feleség legyek már most. Majd én is ennyi idősen tervezek majd összeházasodni valakivel. Most viszont még nem. Ő pedig már lehet ilyet tervez, ami alapból nem is olyan nagy baj. Mivel a társadalom szerint ez a norma egyébként, hogy ilyen korba már valaki bevállalja ezeket plusz önállósodik. De gondolom ő nem egy 18 éves lányt akar erre használni, lehet nem is ez a célja de ennyi idősen már nem az lenne társadalmilag normális, hogy ezeket keresi inkább, mint szimpla tinédzser jellegű párkapcsolatokat? Ő most végzet el egy szakmát és szeptembertől már elkezd munkát keresni. De ennyi idősen sokan már szeretnek minél előbb önállósodni is. Neki viszont még jogosítványa sincsen.


Szerintetek éppen ezekért megéri kezdenem vele? És ha neki még pont nincsennek ilyen tervei ennyi idősen az normális dolog? És csak tovább akarja élvezni a fiatalságot és nem számít ez éretlen gondolkodás módnak? Ameddig én végzek minden tanulmányommal ami 5-6 év szerintem mert két évem van még középsuliból, utána egyetemre remélhetőleg elsőnek bejutok ami 3-4 év szerintem. Addig fent fogja tudni tartani ezt a gondolkodás módot?

18/N



aug. 22. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen még nem férfi és nem valószínű, hogy családalapításon töri a fejét. Adj neki még 5évet
aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
#1 40 évesen kellene családot alapítani?
aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%

Így van ahogy az első írja, 23-26 éves kor körül családalapítás meg ilyenek.. Van az a réteg igen, de ahogy haladunk az időben a fiúk egyre kevesebb százaléka csinálja ezt ami nem is baj mert közülük rengetegen pityognak 30 körül is, hogy túl hamar kezdték és még most is fiatalok lehetnének ha azt az utat választják.


Sőt mondok jobban ennyi idősen szakmát vagy egyetemet végző fiatalok között több olyan is van aki pár évig nem csinál semmi. Nem tanul, nem dolgozik tehát pihen pár évet és utána kezd bele valamibe mégis van barátnőjük/barátjuk ez idő alatt. Ha a te pasid dolgozni akar az inkább már tiszteletre méltó mintsem szimplán normális. Az pedig pláne, hogy felhoztad, hogy nincs jogsija. Ezt csak úgy megemlítetted vagy cinknek érzed ezt a dolgot? Mert ha az utóbbi akkor gondolkodjál el magadon ilyen gondolkodással amit leírtál bizony nem leszel érettebb a korodnál. Egy jogsi amúgy is lassan 500K.

aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

33 évesen látom, hogy a 23 éves kollégám vergődik a 18-19 éves barátnőjével. Dobni akarja, mert gyerekes, nem lehet vele tervezni és lelkileg is gyerek még. Én is max gyerekként tudok a korosztályodra tekinteni. De! Van több 20-23 éves kolléga is. Többjük még csak nem is gondolkodik családalapításon még. Ergo egyéne válogatja! Nincs olyan, hogy “ez a korosztály”. Erről szól az ismerkedés! Őszintén kell ezekről beszélni! Nem a moziba menés meg a másik lenyűgözése a cél első körben, hanem az, hogy kiderüljön: összeilletek-e?


(Egy másik kollégám is amúgy hasonlóan járt a még iskolás barátnőjével. A srác legalább összeköltözni szeretett volna, a csaj meg hallani sem akart róla.)


Kívülről szemlélve, az ő helyükben semmi komolyat nem akarnék egy még nem önállósodott egyéntől.

aug. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

23+5=40? Megy a matek?

aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 nem is 23 évesen.
aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De még 26 évesen sem majd 31-33 körül is rá ér először költözni, házasodni majd családot alapítani. De az a 28-29 a legalja erre.
aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30 evesen sem torom csaladalapitason a fejem..
aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, én 19 évesen jöttem össze a párommal, ő akkor 24 volt, akkor még nem gondolkoztunk házasságon meg családalapításon. Azóta eltelt 9 év, már tervben vannak ezek is.
aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!