Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen korkülönbséggel működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korkülönbséggel működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Volt olyan kapcsolatotok ahol nagyobb volt a korkülönbség és féltetek belevágni?

aug. 13. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Egyszer féltem belevágni, bár utólag az nem is volt annyira nagy korkülönbség. Mi lett a vége? Elhagyott egy nála 23 évvel idősebbért.

Mondjuk most meg 20 év van köztem, és a szerelmem között (felnőtt már, mielőtt rosszra gondolnátok), lassan egy éve tart, és eddig minden tökéletes.

aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha minden tökéletes ne foglalkozz semmivel és senkivel, élvezd, örülj minden apróságnak :-) és vigyázzatok egymásra.
aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Napi 5 kérdés születik erről....


működhet 1 évvel 5 évvel...10 évvel... 20 évvel...


De van ami 2 év különbséggel sem működik.

aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Barátság, szerelem: bármi elképzelhető, nemre, korra, bőrszínre, vallásra való tekintet nélkül.

Hogy működik-e, a személyiségektől függ. Szerelemben, kapcsolatban, vonzalomban az életkor mindegy.

Szerintem.

aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Törvényes keretek közt bármekkorával. A károgóknak meg a rosszindulatú irigyeknek tessék a saját udvarukon sepregetni :)
aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15-20% max sztem
aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Köztem és a férjem között 21 év van. 11 éve együtt, ebből 3 éve házasok. És nagyon boldogok vagyunk együtt. Sosem bántam meg.
aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7/7-es válaszoló: Hány évesek vagytok?
aug. 13. 16:54
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
32 vagyok én a párom meg 53.
aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
A nő ne legyen 10 évvel idősebb mint a fiú.
aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!