Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki ilyenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott már valaki ilyennel, valaki a házasságomat akarja tönkretenni, vagy ez egy vírusos spam hívás?

Figyelt kérdés

Pár napja bejelölt újra az exem, lassan 10 éve már vége mindennek köztünk. Visszaigazoltam, nem írt rám, most ebbe ne menjünk bele. Azóta van feleségem és gyerekeim.

Ma viszont egy nagyon érdekes dolog történt. Kaptam egy hívást, amit felvettem, és kínai beszéd hallatszott benne, de olyan mint amit előre felvettek, mintha valaki egy hanganyagot játszott volna le.Teljesen lefagytam.

14 másodperces volt a hívás mire megszakítottam... Épp ebéd közben voltam fáradtan...


Na de itt jön a csavar, beírtam a google-be a telefonszámot, és képzeljétek a rosszlanyok.hu-ra vitt. Az egyik r*bi száma volt, képpel mindennel.

A feleségem nem féltékeny, nincs rá oka, nem is nyomoz utánam. Viszont mire gondolsz, ha megnézed a férjed híváslistáját, rágooglizol és kidobja egy kur*a számát. Vagy esetleg megcsörgeted és felveszi egy prosti?


Másik számról jött a hívás, ebben 100%-ig biztos vagyok. Ez olyan lehet mint a proxy ip, el volt rejtve a telefonszám, és te egy másikat látsz. Mint amikor adathalászok keresnek és mondjuk a bankszámla adataidat akarjak ellopni. Nem tudod feljelenteni őket, mivel nem is létező számról hívnak...


Szerintetek ehhez lehet az exnek köze aki pár napja jelölt be? Bár ennyire nem is nézem őt okosnak. Ez valami vírusos bullshit lehet, vagy valaki tényleg tönkre akarja tenni a házasságomat?



tegnap 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ellopták az exed adatait és a kapcsolati hálójának a tagjait zaklatják. Törlés, tiltás. A telefonodat meg takarítsd ki alaposan!
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt ilyen kínai hívásom, én sem értettem. Ez most szerintem akkor valami vírus/robot lehet.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

06202006764 volt a szám véletlen?

tegnap 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem már hívott vissza úgy valaki, hogy erről a számról volt hívása és bankkapcsolati adatokról érdeklődtek. Fingom nincs honnak került a csalók kezébe a számom. A számokat több módon gyűjtik, telefonfeltöréssel, illetve automatizált robotok amik minden oldalról kiolvassák a telefonszámokat. Valószínűleg egy utóbbiba futottál bele és nincs köze az exedhez.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is hívtam már úgy vissza valakit,hogy aztán a vonal túlsó végén mondta,hogy ő engem bizony nem hívott. Én sem tudom,hogy lehetséges ez.

De külföldi számok is állandóan zaklatnak, +509 és előhívóval. Sosem veszem fel,egyből letiltom,de ha már nem tiltottam le vagy 30 ilyen számot,akkor egyet sem. És minden nap betalál egy újabb 509es. Rohadt idegesítő

tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy kissé paranoiás?


"Viszont mire gondolsz, ha megnézed a férjed híváslistáját, rágooglizol és kidobja egy kur*a számát. Vagy esetleg megcsörgeted és felveszi egy prosti?"


Te ha látod a párod híváslistáját akkor googlizod a számokat? Én meg sem nézem a párom hívásait.. Kit érdekel. Gondolom egy híváslistán rengeteg szám lehet amit nem ismersz, munkakörtől is függően.. Nekem rengeteg van. Ha a párom elkezdené googlizni, hogy melyik kié... Na jól néznénk ki. Ti ennyire bizalmatlanok vagytok egymással? Vagy mégis miért googlizná?


Szerintem valami csalók hívtak és semmi köze az exedhez, valószínű a kurvához sem.. Csak épp felhasználtak egy általánosan elérhető számot, pont az övét.

ma 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!