Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam rá a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam rá a páromat, hogy vegye fel mindig a telefont?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy olyan rossz szokása, hogy mindig rezgő némára van téve a telefonja. Ezt azzal indokolja, hogy utálja, ha valaki épp vezetés közben vagy akkor hívja, amikor tele van mind két keze. Mondtam neki, hogy az autóval félre lehet állni, a cuccot meg lelehet pakolni addig amíg telefonálsz.

Volt olyan, hogy elment valahova messzire autóval ès akartam valami fontosat kèrdezni és a világé nem vette fel a telefont egy óra múlva hívott vissza, hogy ,,Szia láttam, hogy kerestél.”

Sokszor amikor itthon van szándékosan nem veszi fel a telefont az anyjànak vagy a barátainak. Mondom neki, hogy vegye már fel, lehet fontos. Hát neki most nincs kedve beszélgetni, majd máskor vissza hívja.

Mondtam neki, hogy egyszer ebből nagyon nagy baj lesz. Lehet pont akkor fogja hívni valaki, amikor baj van ès nem veszi fel élete végéig bánni fogja, hogy nem vette fel.



2022. júl. 2. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogd ezt a beírast , úgy ahogy van , vagy linket, és küld el neki Messenger üzenetben
2022. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is ilyen vagyok, mint ő. A hívások 99,9%-a nem olyan fontos. Teljes mértékben megértem őt. Neked pedig a tanácsom, hogy ne akard megváltoztatni őt.
2022. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Mondd neki, hogy ha aznap nem veszi fel a telefont, akkor nincs szex.
2022. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
A párodnak igaza van, miért kell feleslegesen hülyeségekkel hívogatni?
2022. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, ki a tököm állna félre csomagokkal, csak hogy megkérdezz valami biztos fontosat.
2022. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Volt egy nős ismerősöm, ő is ezt csinálta, de szándékosan nem vette fel. A felesége előtt nem akart beszélni telefonon. Ha a haverok hívták őket is inkább visszahívta, nehogy olyan témáról beszéljenek amit jobb ha nem tud az asszony. Még amit az anyjával beszélt azt is inkább munkaidőben intézte el, így nem hallotta a felesége, hogy miket mond az anyjának. Persze azóta már elváltak (végig voltak nők az életében, azért is volt így beállítva a telója). Persze nem mondom, hogy nálatok is ez van, csak hogy ilyen is van.
2022. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

“ hogy az autóval félre lehet állni, a cuccot meg lelehet pakolni addig amíg telefonálsz.”


Igen ez igaz csak az a baj hogy k rva idegesitő mikor napjában 3-4 alkalommal eljátsszák ezt veled.

Olyan “fontos” dolgok miatt mint pl: “hozz tejfölt” Vagy “merre vagy?”


Ha te nem is vagy ilyen.

Biztos hogy van pár olyan személy az életében akit nagyon leszar, csak mivel muszáj nem mondja meg hogy húz a bus pics@ba nem érdekelsz.

2022. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Autóba lehet kihangosítót venni, vagy okosórát.

Esetleg állítsd vissza a telefonelőfizetését valami alapra, hogy vegye fel, ne neki kelljen fizetni a visszahíváskor. 😁😉

Gondolom most korlátlan csomagja lehet.

2022. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki, hogy egyszer ebből nagyon nagy baj lesz. Lehet pont akkor fogja hívni valaki, amikor baj van ès nem veszi fel élete végéig bánni fogja, hogy nem vette fel."


Ezt érzelmi manipulációnak hívják. Nem lehet minden hívást pániktól megbénulva megválaszolni, hogy lehet, most halt meg mindenkim.


Leírtad, hogy akartál volna valami fontosat kérdezni - nem volt fontos. Ha az lett volna, leírod, segítette volna az ügyedet.

2022. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!