Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vége? Nekem már lefőtt a kávé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége? Nekem már lefőtt a kávé és egyre kevesebb az esélyem a nőknél?

Figyelt kérdés

Most lehet csak a kétségbeesés beszél belőlem, de meg merek rá esküdni, hogy így érzem teljes szívből.

Rövidesen 27 éves leszek, egyetlen komoly kapcsolatom volt még, de az 5 év után idén tavasszal véget ért.

Inkább magányos, visszahúzódó típus vagyok, tehát nem az a fajta aki könnyen ismerkedik, állandóan társaságban van és csettintésre alakulnak a nők az életében. Nagyon megrémít a korom, lassan 30 leszek és egyszerűen öregnek érzem magam a próbálkozásokhoz amit a tinik és a fiatalok csinálnak. A korombeli lányok közül már sokan foglaltak, aki szingli azokat szerintem nem érdeklem, nem tudok hozzájuk közeledni, aki pár évvel fiatalabb tőlem meg úgy gondolom, hogy túl idősnek tart engem magához.

Mivel úgy érzem zsákutcában vagyok, minden napjaim egyformán telnek, így próbálom meglátni a pozitív dolgait a szingliségnek és berendezkedni az agglegény életre, de néha nehéz azért. Volt már aki ennyi idősen került komoly kapcsolatba amiből házasság lett?



szept. 25. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. Egyébként nem vagy öreg, nálad jóval idősebb ismerőseim is bőven tudtak társat találni, és ők sem partiarcok, hanem visszahúzódó típusok.


Nem igazán értem ezt a hozzáállást, hogy ennyi idősen miért kell embereknek temetni magukat? Mi lesz veletek 40-50 évesen?!

szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Úgy érzem már most, hogy elszaladtak a fiatal éveim. Mindig a húszas évek első felét tartottam az igazi top korszaknak.
szept. 25. 22:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mit sírsz vissza? Egy csaj-korosztályt?
szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, azt a korszakot gondolom úgy, hogy alkalmas a kötetlen ismerkedésre, amikor nincs túl sok elvárás a lányok részéről. Az alkalmas arra, hogy felfedezd 4-5-6 lány közül azt, hogy kire is van szükséged, tapasztalatot gyűjts.
szept. 25. 22:57
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
A férjem 32 éves volt amikor megismertem, én akkor 26. 6 év van köztünk és egyáltalán nem okozott soha sem gondot. A férjem meg 37 volt amikor megszületett a lányunk. Egyáltalán nem vagy kóros és nem kell egyedül meghalni vén trottyként. Viszont ahogyan olvasom neked nem az a bajod, hogy "lefőtt a kávé", hanem az, hogy nincsen 4-6 pinus egyszerre akik közül válogathatsz. A férjem pl huszonévesen annyira komolytalan volt (csak a buli, csajok, csavargás, semmi kötöttség), hogy én akkor szóba sem àlltam volna vele. Akkor ezek szerint én 20 évesen is magasra tettem a lécet, hogy kivel állok le. Kicsit adj lejjebb az igényeidből és lehet, hogy akkor jóval könnyebb lesz a pár találas.
szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Most értettem meg miért főtt le a kávé. Egyébként egy jó kapcsolathoz nem kell párhuzamosan ennyi lányt futtatni, hogy majd a 6.-nál legyen meg, hogy a ketteske volt a befutó. Ha most lenne egy normális ismerkedésed, akkor csak azért talonba tennéd, mert még kell x csaj, hogy eldöntsd ki a legjobb?
szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik barátom 32 éves volt amikor megismerte a párját, előtte 0 azaz nulla tapasztalata volt a nőkkel. Most két gyermekes boldog családapa. Szerinted ha feladta volna akkor most lenne felesége, családja, két gyermeke?

Te már előrébb jársz, mert már volt kapcsolatod. Ha egyszer sikerült akkor sikerülhet újra. Visszahúzódó vagy na és? Olyan párt keress aki szintén introvertált, viszont neked kell menned utána, nem fognak maguktól bekopogtatni az ajtódon.

szept. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
Idősödsz, fiatal, feszes, szexi puncikat már nem fogsz kurni....de vannak még nők...idősebbek, akik pont...nem rád lesznek kíváncsiak, hanem a 20-25-ös csucsgenetikas korosztályra....szóval.....készülj fel a nehéz évekre.
szept. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem főtt le még neked a kávé, az olyan 32-33 évesen fog.

Ha addig nem találod meg a párod, akkor tényleg szarban leszel.

Most még van esélyed fiatal lányoknál.

szept. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Ja hát igen, felnőtt nők nehezebben tűrik el, hogy neked még “kell egy kis idő”, mert még hat másik nőről is gondolkodsz és társai. Lehet kötetlenül ismerkedni, csak vagy eldöntöd hamar, hogy érdekel-e az adott ember, vagy eldönti ő, hogy komolytalan vagy és megy tovább. Felnőttkorban ez már nem hobbi, hogy párkeresési dolgokon pörögjünk 0/24, vannak az embernek ennél jobb dolgai is, nekem baromira nem férne bele, hogy itt üljek és arra várjak hetekig, hogy na vajon a Petike szeretne tőlem komoly kapcsolatot, vagy csak úgy céltalanul járogatunk.
szept. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!