Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parommal rosszban vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parommal rosszban vagyunk lehet hogy el akar hagyni, tudja hogy nagy bennem az ongyilkossagi vagy mert senkim nincs csak o, nem keres. Egyaltalan nem szamitok neki?

Figyelt kérdés

3 napja azt mondta nekem gondolkodnia kell mert mar nem erzi azt a nagy szikrat mint eddig de nem akar eldobni. Irtam neki hogy rosszul vagyok nagyon, egymast valasztottuk, termeszetes szerintem hogy nem lesz annyi szikra koztunk mint az elejen. Ehelyett marad a szeretet, a szerelem, a ragaszkodas, es a tudat hogy egymas mellett dontottunk..tudja hogy nincs senkim es hogy szeretem. Aztan meg egyszer beszeltunk 2 akkor azt mondta nekem hogy mindent megbeszeltunk, eljon hozzam es jo lesz minden. Nem irtam vissza neki, rosszul vagyok..elni sem akarok.

Ossze akartuk hazasodni, gyerek, haz, csalad.

Azota nem ir nekem, viberen beszelunk en tegnap ota be sem leptem, de nem keres..

Lehet hogy egyaltalan nem szamitok neki mar?

1 het alatt ennyit valtozhatnak egy emberben az erzesek?

Tulsagosan szerettem neha sok voltam es lehet hogy emiatt tunt el benne az a nagyon nagy szikra de igy hogy nem beszelunk talan rajon hogy nem akar elvesziteni..


ma 08:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Huhhha meg ne bolonduljatok :::D
ma 09:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz ongyilkos lenni egy ember miatt es mi bolondultunk meg? 😅
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na kérdező ez a kommented megmutatta hogy kamu az egész. Egy csipogó kisgyerek vagy.
ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!