Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parommal rosszban vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parommal rosszban vagyunk lehet hogy el akar hagyni, tudja hogy nagy bennem az ongyilkossagi vagy mert senkim nincs csak o, nem keres. Egyaltalan nem szamitok neki?

Figyelt kérdés

3 napja azt mondta nekem gondolkodnia kell mert mar nem erzi azt a nagy szikrat mint eddig de nem akar eldobni. Irtam neki hogy rosszul vagyok nagyon, egymast valasztottuk, termeszetes szerintem hogy nem lesz annyi szikra koztunk mint az elejen. Ehelyett marad a szeretet, a szerelem, a ragaszkodas, es a tudat hogy egymas mellett dontottunk..tudja hogy nincs senkim es hogy szeretem. Aztan meg egyszer beszeltunk 2 akkor azt mondta nekem hogy mindent megbeszeltunk, eljon hozzam es jo lesz minden. Nem irtam vissza neki, rosszul vagyok..elni sem akarok.

Ossze akartuk hazasodni, gyerek, haz, csalad.

Azota nem ir nekem, viberen beszelunk en tegnap ota be sem leptem, de nem keres..

Lehet hogy egyaltalan nem szamitok neki mar?

1 het alatt ennyit valtozhatnak egy emberben az erzesek?

Tulsagosan szerettem neha sok voltam es lehet hogy emiatt tunt el benne az a nagyon nagy szikra de igy hogy nem beszelunk talan rajon hogy nem akar elvesziteni..


ma 08:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

2 napja beszeltunk akkor azt mondta hogy minden megbeszeltunk es jo lesz minden.*

Mindent ossze vissza elirtam.

Csak annyit irtam neki hogy rosszul vagyok, a tobbit amit ide utana irtam, nem.

ma 08:39
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg rájött, hogy egy (jelenleg) depressziós érzelmi manipulátor (zsaroló) vagy és ezért kihátrált, amit nagyon jól tett!


Ha fáj ez most neked ha nem, ilyeneket normális ember NEM csinál meg a másikkal. Ha annyira szeretnéd akkor nem akarnál neki rosszat és nem akarnád manipulálni azzal, hogy jaj neked öngyilkossági szándékod van.


Szóval inkább keress fel egy pszichológust aki esetleg segít majd feldolgozni a problémáid és hogyha ezzel megvagy akkor kialakíthatsz egy egészséges párkapcsolatot.

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
10%

Ő nem gondolja komolyan, te sajnos beleélted magad, ő átvert.

Ezt ne vedd magadra semmiképp, vannak ilyen emberek.

Légy inkább büszke, legyen tartásod, mert minél jobban megalázod magad, annál jobban veszteségként éled meg a helyzetet, amihez ragaszkodsz.

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok manipulator attol mert leirtam neki hogy rosszul vagyok.
ma 08:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy ongyilkos szandekaim vannak onnan tudhatja hogy csak o volt nekem. Nem en mondtam
ma 08:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"attol mert leirtam neki hogy rosszul vagyok."


DE PONTOSAN, hogy manipulátor vagy.


Szerinted, ha valaki szakít veled vagy épp "szünetet" kér ami gyakorlatilag ugyan az és te erre bevágod, hogy jaj milyen szomorkás vagy és amúgy lehet kinyírod magad, mert nem akarsz élni így vagy bármi magasztos szöveggel előadod, hogy ő volt a világod és most számodra megszűnt minden más, akkor mit is csinálsz??????


Bűntudatot és felelősség tudatott próbálsz kelteni a másikban, hogy azért maradjon veled, hogy esetleg nehogy kinyírd magad.


Ez mocskos érzelmi zsarolás. Bárhogyan is tálalod.

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És azért akarsz öngyilkos lenni mert nincs senkid? Millió és egy ember éli úgy az életét hogy se tesója se szülei még sem zsarolnak senkit. Gondolod ez jó és helyes dolog amit csinálsz? Tudom hogy magasról teszel arra amit az emberek itt írnak és neked csak az számít hogy már pedig menjen vissza hozzád. Az ő életébe is belegondolhatnál nem csak a sajátodéba. Azt hiszed csak neked szar? Ő fél(t) hamarabb elhagyni téged inkább benne maradt egy olyan kapcsolatban ahol nem boldog már és te azzal akarod vissza zsarolni hogy tudja öngyilkos hajlamos vagy? Egyszer kezdtem ki ilyen labilis pasival soha többet. Nem érdekelt különösebben a fenyegetőzése én biztos hogy nem leszek senki lábtörlője csak azért hogy ne ölje meg magát. Nekem is egy életem van és nem ilyen ember mellett akarom elpocsékolni.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi ha szarik rád magasról. Érzelmileg zsarolod. Tessék pszichológushoz járni ha depressziós vagy és emberi kapcsolatokat kialakítani idővel ha neked senkid sincs. Az exed nem azért létezik, hogy téged tutojgasson. De nagyon "szereted" ha a saját szarod rá hárítod. Mocskos egy perszóna vagy, nem érdekel ha megharagszol érte vagy más bunkónak tart. Ez az igazság.
ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Borzaszto nagy teher az, ha mindent egy emberre teszel fel. Nem neked, hanem a masiknak. Az, hogy o van neked egyedul, nem az o hibaja. Miert nincsenek barataid ? Hol a csaladod ? Nincs olyan, hogy o a felelos azert, mert neked senkid nincs, senkivel nem alakitottal ki semmilyen kapcsolatot. Teljesen ertheto, hogy ettol besokallt. A masik meg, hogy akit szeretsz, mindegy, hogy szakitottatok e vagy sem, nem zsarolod meg, hogy ongyilkos leszel, ha elhagy. Sot, epp ellenkezoleg, sok sikert kivansz neki es hagyod, hadd csinalja, amit szeretne. Eretlen, manipulativ es zsarolo a viselkedesed, ne haragudj.
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Téged csak te saját magad érdekled. Miért nem gondolsz bele neki milyen vagy ő, hogy élte meg a kapcsolatot. Írod, hogy sok voltál. Vagyis tudod, sejted, hogy te "zavartad" el magadtól. Te most szereted, nem akarsz nélküle élni. De gondolj bele, hogy veled akarna élni valaki akit te már nem szeretsz, nem vonzódsz hozzá stb. Kéne egy ilyen ember melléd? Aki holott te nem szereted de kikényszerítené a szerelmet tőled.. Legalábbis zsarolna, hogy márpedig egymást választottátok..

És megölni magad ezért? Na ne viccelj. Nekem ezt mondaná a párom akkor ezért hagynám el rögtön. Most akkor bárkit lehetne ilyennel zsarolni.. beleszeretek egy színésznőbe mint egy tini és akkor most legyen a párom mert ha nem akkor én végzek magammal? És ha 25en szeretünk bele akkor mindenkivel legyen? Ez nem így működik.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!