Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem a szerelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem a szerelmemet zavarja hogy nincs mukormom es muszempillam de en utalom. Elveszi ez az onbizalmam ha csinaltatnek talan jobban lennek?

Figyelt kérdés

Nem sminkelek es mondta mar azt is "mas no kifesti magat". Ez is rosszul esett. Azt ereztem nem szereti hogy termeszetes vagyok.

Viszont a mai vilagban annyira alap mar a korom es a pilla es a csaladjaban is mindenkinek van hogy ugy erzem zavarja hogy nekem nincsen. Valamiert ezt erzem es talan ha csinaltatnek jobban lennek mert most onbizalmam nincs.

Nem szeretem se a kormot se a pillat..de elviselnem ha ot ez zavarja.

Szerintetek rossz a parom emiatt?

Ugye nem?

Csak az a fura hogy igy ismerkedtunk meg, igy tetszettem meg neki.


ma 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is volt rövid ideig egy ilyen pasim, miért nem ilyen cipöt hordasz, ez vagy az szexibb lenne stb. Nem is tartott sokáig.

Nekem sincs se mükörmöm, se szempillám, se tetovált szemöldököm, festék utoljára az esküvömön volt rajtam, meg halloweenkor kb. 8 éve. Szilikon melleim sincsenek. Nincs az a pasi, akiért ezeket magamra aggatnám.


Szerintem ti csak simán nem egymást keresitek. Attól, ha ezeket a kívánságait teljesítenéd neki, még nem lenne több önbizalmad. Az belülröl jön. Ha van önbizalmad, az gumicsizmában, mackónadrágban és összekötött hajjal is van. Ha nincs, akkor aggathatsz magadra akármit.

ma 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Csinaltass!De ő fizesse 😂Ha már nem tetszik ami van.
ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
De, rossz a párod. A beetetésnél eljátszotta, hogy tetszel neki, és arra gondolt, vagy olyan naiv és önbizalomhiányos, hogy a kedvéért lemenj pincsibe.
ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

A pasid abból a bizonyos etnikumból származik, tudod amelyik nem idén barnult?


Értelmes felnőtt fehér férfiak konkrétan a plafonra ugranak a műszempillától... a műkörömről meg már ne is beszéljünk

ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, rendben van drágám.

A pillás 15 000 Ft havonta, fizesd ki.A körmös is egy 10 000-es minimum, azt is fizesd ki.

Smink.Menjünk el a Douglasba, egy normális alapozó 10 000 Ft-nál kezdődik, ami 15 ml.Vegyél nekem egy kezdőszett sminket, 50-60 ezerből megvan.Ecseteket is hozzá, az is egy normális szett egy 20-as minimum.Nagyon örülök, hogy szeretnéd ezeket a dolgokat havi szinten finanszírozni nekem.Mikor megyünk vásárolni?

ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ő érte nem változtatnék magamon még akkor se ha fizetné. Nekem se vannak műkörmeim és pilláim mégis itt vagyok 9 éves kapcsolatban. Aki szeret az szeret úgy ahogy van. Aki pedig nem szeret úgyse fog ha miatta változtatsz magadon. Csakis önmagad miatt csináld!
ma 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez tényleg ennyire fontos, akkor hajtsd el a vérbe, mert ez gáz. Nem neked, hanem neki, hogy nála ez egy szempont, ami miatt szekál, és te meg rosszul érzed magad tőle. Kapja be...
ma 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!