Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van ezekre igény?

Figyelt kérdés

Egy 23.000 kb fos varosba elek 3 eve.


Egy sokkal kissebb varosbol koltoztem ide ( kb fele lakos)


Szerintetek egy 23 ezer fos varosba mennyire van igeny mukormosre,muszempillasra, kutyakozmetikusra?


Van 2 kutyakozmetikus , vannak pillasok is 5-6 biztos!


De ahonnan jottem, abba a sokkal kissebb varosba is dugig volt ezekkel, megis volt munkajuk .



Lehet valamibol sok ha egy sem az igazi, nem?


En pl a sok pillast be jartam itt megsem talaltam meg a megfelelot, kutyakozmetikusnal is jartam 2 nel egyik se jott be…



Attol mert sok van nem biztos hogy egy uj nem mukodnek?


Mi errol a velemenyetek, mik a tapasztalatok ezek teren??



#igény #kutyakozmetika #Muszempillas
jún. 17. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Végezz piackutatást a városban/vonzáskörzetében, hogy mennyire volna új szolgáltatásra igény!
jún. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Marketingről szól nem pedig darabszamtól
jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Az hogy sok ilyen van az nem azt jelenti, hogy meg is élnek. Általában az ilyeneknek van egy gazdag pasikájuk ők meg azért csinàlják ezt mert rendes munkához nincs kedvük és sokszor masszívan veszteséges ha pl bérli az üzletet. Csak pasika betömködi a lyukakat hogy tömködhesse a lyukát.
jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Nope. Dolgozz vagy vállalkozz valami értelmeset.
jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Mint látod, még a legfosabb városban is van igény ezekre
jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
hatalmas
jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0
jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Persze van akinek ez hobby de sokan ebbol elnek meg ;)

Akarmennyire is hihetetlen 3-as


4-es mert mi az ertelmes? :) fodrasz? Autoszerelo? Csotanyirto? 🤣 meselj! Komolyan erdekel !!! 🙂🙂🙂

jún. 18. 22:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Férfiként nem tudom megérteni, hogy a műszempillának mi értelme? Tetszik az valakinek?
jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"mert mi az ertelmes? :) fodrasz? Autoszerelo? Csotanyirto? 🤣 meselj! Komolyan erdekel !!! 🙂🙂🙂"

Ami mondjuk a szakmád, amihez értesz, amiben van kellő gyakorlatod.

Ha te csak képzeled, hogy jobb kutyakozmetikus lennél, mint a másik kettő, azzal még nem lesz nyereséges üzleted. Csináld meg. Majd a vendégek eldöntik.

jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!