Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van ezekre igény?

Figyelt kérdés

Egy 23.000 kb fos varosba elek 3 eve.


Egy sokkal kissebb varosbol koltoztem ide ( kb fele lakos)


Szerintetek egy 23 ezer fos varosba mennyire van igeny mukormosre,muszempillasra, kutyakozmetikusra?


Van 2 kutyakozmetikus , vannak pillasok is 5-6 biztos!


De ahonnan jottem, abba a sokkal kissebb varosba is dugig volt ezekkel, megis volt munkajuk .



Lehet valamibol sok ha egy sem az igazi, nem?


En pl a sok pillast be jartam itt megsem talaltam meg a megfelelot, kutyakozmetikusnal is jartam 2 nel egyik se jott be…



Attol mert sok van nem biztos hogy egy uj nem mukodnek?


Mi errol a velemenyetek, mik a tapasztalatok ezek teren??



#igény #kutyakozmetika #Muszempillas
jún. 17. 22:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kutyakozmetika papirom is van es muszempillas is…. Emellett pincer… de az offos.

De nem ez volt a kerdes. Hanem hogy megeri e szalont csinalni :)



9-es nekem is van muszempillam, mukormom elarulom nem nektek akarunk tetszeni ferfiaknak hanem sajat magunknak :D

Egyebkent meg ha azt mondom hogy muszempilla mit kepzelsz el?? Nagy sepru ocsmany xart nem?

Elarulom azt is hogy ez nem errol szol, van amirol megse mondod hogy “mu” vannak lajtosak is olyat is lehet epiteni!

jún. 19. 00:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Semennyire...

Az a jel, hogy "dugig" van a kissebb meg a népesebb város is azt jelzi, hogy mindenki próbálkozik ideig-óráig! Az egyik megunja és jön a következő "próbálkozó" vagy vándorolnak ide-oda...

Olyan is nyilván van aki csak mellékállásba, vagy csakhogy legyen valami mert a családba mások is vállalkoznak.

Nyilván a semminél jobb, csak itt kockáztatsz is mivel vállalkozás...


A lakosság anyagi szintjét és költési szokásait kellene felmérjed, és itt nem elég pár embert "megkérdezni". A terepmunka is pótolhatatlan...

Igazából akkor látnád át a legjobban ha dolgoznál benne vagy az adott hely 20 méteres körzetében.

jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Régebben a "fotós" járt ugyanebben a cipőben csakmert papír kellett hozzá, nameg mert nem csinált egy mobiltelefon sem értékelhető képet ami a köznép szemének megfelelt.


Manapság végzettség se kell, az öreganyám telefonja is 8 megapixeles képet lő, nameg ott az intelligencia mindenhol...


Innentől a mezei átlagembernek nem kell fotós se!

jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#8


Komolyan a fodrasz es a csotanyirto jut eszedbe, ha ertekteremto, jol fizetett munkákról van szó, 2024ben? De ezekre legalább van piaci igény, és tarsadalmilag hasznos eredmény.

Ez a pilláskörmös vonal mindent alulmúl mindkettőben, ráadásul minden férfi szerint rusnya. Ennel mar csak a tetkok ocsmanyabbak, es sajnos maradandóbbak is.

jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14-es

Ha mar minden masodik nonek van korme es pillaja akkor szerinted mennyire fontos a ferfiak velemenye? Senkit nem erdekel a pasiknak mi tetszik.

Nekem se tetszik a kigyurt, leborotvalt test.

Se a ide oda belott frizko.

Es sorolhatnam! Megis minden masodik pasi ilyen


Amugy nem is ez volt a kerdes hogy a pasiknak hogy tetszik , hisz egyertelmu ok nem jarnak se kormos se pillas kozelebe alltalaban.

jún. 19. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!