Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy 30 év feletti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy 30 év feletti nők már nem kellenek senkinek ? Vagy ez csak az Usaban van így?

Figyelt kérdés

30 éves csaj, már nem akarják a man-ek


https://www.youtube.com/watch?v=Xo8avPeTNxE


ma 19:19
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

20.

Nem tudom; azért kérdeztem hogy csak az usában van-e így vagy a magyar férfiak ilyen kanosak hogy bármilyen korosztály jó nekik, bárki megfelel nekik

ma 20:00
 22/39 anonim ***** válasza:
65%
Nincs a homlokomra írva a korom és rendszerint 20on pár évesnek hisznek, úgyhogy én ezt nem tapasztalom..😅
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
64%

"Ez már bizonyítva van"


Mi van bizonyítva? Az iunternet sötét incel bugyraiban? A valóságban azt látom, hogy közel 60 éves rokon hölgynek nemrég volt az esküvője, egy normális, diplomás úrral. A lista hosszan folytatható.

Te komolyan azt akarod itt beadni a npnek, hogy 30 felett egy nő nem fog normális párra lelni? Vicces vagy, de leginlább szánalmas :D

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Milyen lista? azt hogy ide írtál egy kamu sztorit az nem lista te nimand.
ma 20:22
 25/39 anonim ***** válasza:
30%
Ez a nő átlagos, ezt 20 évesen sem akarták 😂
ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%
Minden túlzás nélkül írom: 40 éves nőként nem tudnék elképzelni magam mellé már egy 50 éves férfit sem. Nagyon max 45-46 évesek jöhetnek szóba, ha nagyon jól tartja magát, értsd edzett, igényes, fiatalos stb (én is ilyen vagyok egyébként). Szerinted, ha már nekem sem kell egy 50 éves középkorú férfi, akkor majd egy 25 évesnek fog kelleni? Álomvilágban éltek.
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
hiába beszéltek a kérdező fújja a magáét,de legalább tud egy szót usáúl(man)
ma 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
manapság az 50 felüli nők is azariaht hallgatnak meg kisportolt férfitestet várnak
ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ezt mondogatod magadnak? Hogy bor vagy, és egyszer majd talán 50 évesen te is fogsz valakivel szexelni?
ma 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Én valahol sajnálom az olyan szerencsétleneket, mint a kérdező.
ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!