Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony férfiak senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony férfiak senkinek nem kellenek?

Figyelt kérdés
Az itteni válaszokból az derül ki, hogy még a 150-160 centis lányoknak is 170 centi fölötti barátjuk van. Kicsit utánaolvastam ennek a magasság dolognak, hogy aki magasabb az kelendőbb és jobb tulajdonságnak tartják a nők. Egyre inkább úgy érzem, hogy az alig 160 centis magasságommal jól tettem, hogy egyetlen lánynál sem próbálkoztam még 25 éves korom ellenére. Csak rengeteg pofára eséstől kíméltem meg magam...
2016. nov. 20. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Az itteni válaszokban sok nő azt is elmondja, hogy nem bánja, ha a pasi vele egymagas, ami lehet akár 160 centi is. Csak gondolom ezeket a válaszokat jobb volt nem figyelembe venni, könnyebb a lelkednek.


Figyelj, én 160 cm vagyok, tetszett már olyan srác aki csak néhány centivel volt magasabb nálam. Van egy csomó lány, akinél nem ez a lényeg.

2016. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Persze, senkinek nem kellenek, biztos azért van, hogy egyetlen alacsony pasinak sincs barátnője mi? Gondolom apád se sokkal magasabb nálad... Biztos neki se volt nője soha és te se születtél meg csak egy délibáb vagy. Jól gondolod. Ne is próbálkozzál senkinél. Esélytelen.
2016. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg lazán összejöhet egy 150-160 centis lánnyal. Sok ilyen ismerősöm van, mindegyik barátjánál magasabb vagyok, pedig nem vagyok egy égi meszelő, 178 centi vagyok. Nyilván nem a 180 centis lányoknál kell próbálkozni, de ha belegondolsz, egy 150 centis lány egy 190-es sráccal elég fura lehet. Szóval persze, van ilyen, és semmi baj nincs vele, csak nekem furcsa lenne, ha 40 lenne köztem és a lány között. Mondjuk erre sok esély nincs, mert nem gyakori a 138 centis magasság :DDDD 23/F
2016. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Kinek kell egy hobbit férfi. pfuj
2016. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez van 160 elég alacsony, örülj neki inkább, hogy nekem se kellesz.

30/f ;D

2016. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 190cm vagyok és régen legalább kettő 160cms nőtől kaptam kosarat, hogy túl magas vagyok...39f
2016. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
nem feltétlen, rengeteg nőt nem zavar, bár nekem mindig 190-es párjaim voltak és 160 se vagyok
2016. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony férfiaknak alacsony nőkkel kell ismerkedni, és nyilván náluk van nagyobb esélyük...

Nekem is van 160 magas fiú barátom, de nem zavarja a magassága, és állítása szerint sok az alacsony lány is.

Igen, a magas fiúkra jobban buknak a csajok, de az nem azt jelenti hogyha valaki alacsony akkor visszataszító.

Az említett barátom a 160 centijével úgy elő tudja magát adni a csajoknak hogy mindig mással lehetne, mert egyszerűen vonzó, természetes, közvetlen stb...

Nem tudom miért vannak annyira ki a fiúk ettől a magasság témától. Ismétlem magam, nem azért nem fogsz kelleni egy csajnak mert ugyanolyan magasak vagytok!!

2016. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál. 25 éves vagy, és még nem próbálkoztál egy lánynál se? :O
2016. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
sajnos tényleg gáz egy pasi, ha 160 centi.. inkább hagyd a lányokat, és vigyázz a gyűrűre, kis hobbit ge*i
2016. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!