Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már úgy hogy a párodon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már úgy hogy a párodon kívül senkinek sem kellenél?

Figyelt kérdés

Nős vagyok és van egy gyerekünk is. Jol megvagyunk, szeretjük egymást de olyan érzésem van hogy ha ő nem lenne akkor a kutyának sem kellenék. Nem voltam sose népszerű a nők körében de ennek semmi köze ahhoz hogy én összejöttem vele évekkel ezelőtt, szoval nem a nincs ló jo a szamar dolog van.

A nők akkor is kapnak visszajelzéseket más férfiaktól ha kapcsolatban vannak és kell is nekik az önértékelésük miatt, függetlenül attól hogy boldogok e vagy sem a párkapcsolatukban.

Mondják hogy akkor érdeklődnek utánad ha foglalt vagy mert mindenkinek az elérhetetlen kell, viszont engem mindenki levegőnek néz, pedig nekem is jól esne ha érezném hogy vonzó férfi vagyok de ezek szerint nem és lehet sosem voltam az.

Ha a feleségem elhagyna akkor lehet örökre egyedül maradnék vagy esetleg egy 3 gyerekes anyukának kellenék pótapának


jún. 28. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem lehet mindenki jó pasi/nő. Ha tudod magadról, hogy te sem vagy az, akkor mi itt a kérdés. Nyilván biztos lenne más is, akit találnál, mert él 4 milliárd nő a Földön, de nem vagy az a vonzó típus, akit megnéznek a nők, nem lenne könnyű dolgod.
jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Értelek téged kérdező. Félsz, ami érthető, mivel társas lények vagyunk, tisztában vagy az adottságaiddal, logikusan látod a helyzeted. Ebbe nincs semmi különös.

Amúgy lehet kellene 5-8 év, hogy újra párt találj, de találnál, az is lehet, hogy 1 éven belül is lenne, vagy 1 héten belül.

De az 5-8 év, főleg a mai világot elnézve reálisabb, ki akar egyedül lenni ennyi ideig, senki.


Amúgy az önbizalmad is valahol a béka segge alatt lehet, ami szintén érthető, mivel tudod, hogy nem vagy jópasi....


Amúgy férfi vagyok, de ha mutatsz magadról egy képet én tudok véleményt mondani, hogy mi a baj veled, min tudnál változtatni, hogy vonzóbb legyél.

jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel kimondottan örülök, hogy nem kacérkodnak a párommal 😃 Nem vagyok abszolút féltékeny típus, de láttam már mhelyen milyen módon tzdnak nők rámászni pasikra, nekem kiábrándító. Én sose tudnék ilyet.

Szerintem őt abszolút nem zavarja az, ami téged, hogy másnak nem kellene: örül hogy vagyok, hogy szeretem, jól megvagyunk - mert tudja úgyse lesz olyan több mint én (ezt sokszor mondta és elhiszem ...) Igy is viselkedik velem.

jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Férfiak véleményével férfiként nem foglalkozunk. Nem értik a female gaze-t, buta redpill, blackpill faszsagokat mondanának csak.
jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem ilyesmi nem foglalkoztat. Szeretem a párom és más nem érdekel. Örülök neki kifejezetten, hogy nem is próbálkoznak. Idegesítő lenne nagyon lerázni őket.😑
jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor orulj hogy ő veled van
jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Van egy szerető párod, gyermeked, mégis ilyen baromságon rugózol.

Komolyan ennyire unatkozol?

jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
#7 Az a baj, hogy ilyen helyzetben kicsit gyakrabban fut át az ember agyán, hogy a "szerető párja" talán nem annyira őszinte vonzalomból, hanem jobban inkább érdekből van vele. Másrészt időnként csak elgondolkozol, mi lesz, ha esetleg újra olyan helyzetbe kerülsz, hogy társat kéne találni. Egy szó mint száz, senki nem szereti magát az alsó polcon érezni.
jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Igen. 10+ évig ezt gondoltam, de aztán összekaptam magam külsőleg és belsőleg is, és érezhető a különbség. Így aztán 40 felett most sokkal több férfi viszonyul úgy hozzám, ahogy lánykoromban szerette volna. Szerintem sokkal inkább a belső változás, a kisugárzásom okozza ezt mint az, hogy jobban nézek ki mint akkor.

Lehet hogy nálad érzi a külvilág ezt a belső vívódást, feszültséget, elégedetlenséget.

Engem viszont az még jobban zavar hogy a férjem nem túl népszerű a nők körében, értsd : ha én nem lennék, egyedül öregedett volna meg. Tudom nem szép dolog, de szeretném néha érezni hogy "engem választott", ha érted mire gondolok... Tulajdonképpen mindketten a ló nincs jó a szamár is alapon mentünk bele a kapcsolatba, legalábbis így érzem.

jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak szimplán elgondolkodtál ezen vagy van okod félni higy elhagy a feleséged. Jó a kapcsolatotok? Beszélgettek erről?

Ha ezen a téren nincs gondotok, akkor miért agyalsz ezen? Nem rossz szandekbol kerdezem

jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!