Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már úgy hogy a párodon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már úgy hogy a párodon kívül senkinek sem kellenél?

Figyelt kérdés

Nős vagyok és van egy gyerekünk is. Jol megvagyunk, szeretjük egymást de olyan érzésem van hogy ha ő nem lenne akkor a kutyának sem kellenék. Nem voltam sose népszerű a nők körében de ennek semmi köze ahhoz hogy én összejöttem vele évekkel ezelőtt, szoval nem a nincs ló jo a szamar dolog van.

A nők akkor is kapnak visszajelzéseket más férfiaktól ha kapcsolatban vannak és kell is nekik az önértékelésük miatt, függetlenül attól hogy boldogok e vagy sem a párkapcsolatukban.

Mondják hogy akkor érdeklődnek utánad ha foglalt vagy mert mindenkinek az elérhetetlen kell, viszont engem mindenki levegőnek néz, pedig nekem is jól esne ha érezném hogy vonzó férfi vagyok de ezek szerint nem és lehet sosem voltam az.

Ha a feleségem elhagyna akkor lehet örökre egyedül maradnék vagy esetleg egy 3 gyerekes anyukának kellenék pótapának


jún. 28. 12:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nincs okom felni, lojalis hozzam de sosem lehet tudni. Olyanrol is sokat hallok hogy az emberek balesetben vagy betegseg miatt veszitik el a parjukat. A családomban is volt akinek a parja autobalesetben halt meg. Az o csaladjaban meg tobben is meghaltak daganatos betegsegekben.


Ettol fuggetlenul minden embernek jol esik ha tudja hogy vonzo masok szamara. A felesegemnek is bokolgattak a ferfiak mikor egy boltban dolgozott es anyosomnak is bokolgatnak pedig mar kozel 60

jún. 28. 17:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, mert meleg vagyok és a többi meleg tele van mentális problémákkal. De nem azért maradok párommal, mert nem lenne más. Én nagyon jól vagyok egyedül is.
jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!