Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek egy kicsit büszkébb, és ne hagyjam, hogy a "párom" megalázzon?

Figyelt kérdés

Mindig veszekedunk. Igazabol szakitofelbe vagyunk, de rendszeresen beszelunk. Sokszor megis annyira megbant, olyankor mondom, hogy oke, nem erdekel, ez volt az utolso csepp... tobbet nem valaszolok ha keres(soha nem keres!), es en sem keresem ot(mindig en kerek bocsanatot mikor o a bunko...).

Tegnap is mondja nekem, hogy elhivta az egyik exbaratnoje setalni, es ment is volna, ha ott van, ahol a leany(ugyanabban a varosban egyetemeznek)... Persze csak nyeltem egy nagyot...

Aztan kerdezte, hogy most mi is van velunk... s mondtam, hogy semmi... Erre meg jott az a kerdes, hogy keresek-e majd mast? Es mondtam neki, hogy persze, majd idovel, hisz nem erzem magam rondanak se, butanak se hogy ne legyen tobbe parom(ugyanis babat varok tole...), s hogy egy gyermek nem feltetlenul jelenthet akadalyt. S ebbol o kidebitalta maganak, hogy "megyek is es felulok masnak a f**ra...", meg, hogy ha annyira szeretnem, akkor meg egy evig legalabb varnek ra, meg akkor is, ha tudom, hogy hiaba(lassan 3 honapja varok arra, hogy meglatogasson)...

Olyan buta liba vagyok, hogy egyaltalan meg foglalkozok vele, pedig igazan nincs ra szuksegem...(A Baba az en nevemen lesz, s nem kerek tole gyerektartast sem = semmi koze nem lesz a babahoz, mert azt hitte a babaval akarom megfogni...) - persze borzasztoan oda vagyok erte, szeretem nagyon... s inkabb csak arra lenne szuksegem, hogy viszonozza az erzeseimet...

Tegnap mondtam, hogy oke, tobbe nem keresem... de ma megis racsorogtem... persze baxik ram...


Hogy szedjek erot magamon, hogy meg csak eszembe se jusson ragondolni?? Annyira butus vagyok... Tudom, hogy nagyon csunyan banik velem, s nem kene hagynom, megis tartok hozza... Szegyent hozok a noi buszkesegemre... :-S


2010. nov. 3. 15:35
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szegény... Én megértelek teljesen, DE!!!!!!!!!

Senki de senki más nem fog helyetted javítani az életeden, az önbizalmadon. Az ilyen f.szk.l.p meg elmehet a ....-be, aki annyira menő pasas, hogy gyereket csináljon, de aztán itt meg is áll a tudomány. Egy ilyen szennyes tuskóban ugyan mi a jó istent tudsz szeretni, drága?

Most ne érts félre, 3-4 éve pont ilyen kapcsolatban voltam, mint Te, csak babát nem vártam. Igen, Csernus könyve neked most a "Kincs" kell hogy legyen.

Őszinte leszek, olvastam és szinte minden második oldalon magamra ismertem. Tulajdonképpen ezt saját magamnak volt a legnehezebb beismerni. Csernus Dr.-nak nagyon kemény stílusa van, ám azt gondolom az ilyen helyzeteken máshogy nem is lehet segíteni.

Azóta van egy imádott Párom, aki viszont IMÁD engem. 9 hónapja vagyunk csak együtt, de három hónap után összeköltöztünk, várjuk szemünk fényét is már. :)))

Nem is értem ma már a régi énem, ég és föld a különbség, most teljes szeretetet és tiszteletet kapok, és őszintén viszont szeretnek...Meg lehet csinálni

Van kiút Kisasszony!!!!!!!! ;)

30/N

2010. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Előző vagyok... Annyi kiegészítést még tennék, hogy kb másfél évvel ezelőtt alkalmam volt találkozni az exemmel. A legboldogítóbb és legkedvesebb pillanat volt akkortájt, ahogy képen röhögtem... Jó persze nem szó szerint, de széles mosolyra kerekedett a szám, és habozás nélkül mondtam Nemet! amikor azt kezdte forszírozni, hogy nosztalgiázhatnánk :)))) Ez az érzés minden "sérelemért kárpótolt"!
2010. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon szepen a kedves, batorito szavakat! Ezek is olykor csodakra kepesek...


Azt hiszem, ez eletem elso "igaz szerelme", ezert is olyan nehez minden... meg hat, igen, itt a Baba, aki kozos...

Letoltottem a konyvet, s mar ma este el is kezdem olvasni, s igen, Csernus doki kell nekem, a fajo oszintesege borzasztoan jo hatassal lesz ram... Sok eloadast neztem mar meg tole, s mindegyik nagy hatassal volt ram.

Mire jon a Baba egy eros nove akarok valni, nem szeretnem ha erezne hogy darabokban hagytak a szivem(igyis erzi most szegenykem eleget...) Szuksege lesz ram, hisz tenyleg csak en leszek neki, azert is szeretnek minel hamarabb kimaszni ebbol a szakadekbol amibe mindig csak visszarugkapalnak...

Koszonom az eddigi valaszokat, s varok meg tovabbi tippeket :)

Mit tegyek borongos napokon...? Pl mikor azon jar az eszem, hogy de jo lenne most ha atolelne, osszebujnank a jo meleg agyban... s orulne a bennem ficankolo csoppsegnek... :-S Sajnos sokszor almodozok ilyeneken... S ezt is le kene kuzdjem valahogy...

2010. nov. 3. 17:29
 14/15 anonim ***** válasza:

16:23-as, én írtam a mártírkodást. voltam én is olyan helyzetben amikor kötődtem a páromhoz de már rég nem volt szerelem köztünk, szóval tudom miről beszélek. azzal a különbséggel hogy engem nem aláztak meg,nem terrorizáltak. ha megalázott volna az akkori párom akkor ezerszer könnyebb lett volna a dolgom és már akkor rögtön kitettem volna a szűrét.

Megértem azt ha valaki ragszkodik a párjához még akkor is ha már nem olyan jó a kapcsolat és csak állóvíz. De azt nem értem meg ha valaki így viselkedik mint ahogy ez a pasi és a nő még akkor is fut utána. Nekem ez magas..

én is olvastam CSernus könyvét és én is ajánlom. Talán kinyílik a szemed.

2010. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Flörtölj másokkal, hátha erősödne az önbizalmad, és kérd egy barátnő segítségét, hogy ő küldje el a nevedben a francba, ha arra van szükség.
2010. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!