Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban látom az élet értelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban látom az élet értelmét a csajozást illetően, hogy eljussak arra a szintre, hogy insta modellekkel legyek együtt. Milyen tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés

Egy fájdalmas szakítás után szedtem magam össze, és most kezdem újra felfedezni a nőket.

Szóval, azt a célt tűztem ki magam elé, hogy hagyom ezeket a romantikus dolgokat, és szórakozni akarok egy jót, elit nőkkel.


Eddigi terveim:


1. Folytatom a tanulást, hogy műveltebb legyek.

Ezen kívül nyelveket tanulok, ez fontos lesz a külföldi csajozáshoz.

2. Igyekszem rendbe tenni a külsőmet. A szakítás után kissé elhagytam magam, bánatomban sokat ettem, így meghíztam, szal le kell fogynom stb.

Emellé ki akarom magam gyúrni, és harcművészetet akarok tanulni.

3. A pénzügyeimet rendezni akarom. Sokkal több pénzem lehetne, ha nem szórtam volna el... Sokkal jól be akarom osztani + be akarok indítani egy vállalkozást

4. Természetesen a jellemem is rendbe kell tennem, hogy vonzó legyek az elit nőknek. Ez egy külö pszichológiai téma.


Mit tanácsolnátok még?


szept. 18. 16:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Az a cél, hogy ilyen nőkkel legyek együtt:


[link]

szept. 18. 16:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ennyire nincs önálló jellemed.
szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Az én tanácsom az, hogy ne a Süni csoport faliújságján a kisfiúk "mi leszek ha nagy leszek" témára készült rajzaiból álltsd össze az életed.


Eleve nem értem, hogy miért a csajozásra függesz rá, mintha azzal akarnád visszaállítani az önbizalmad. Menj sportolni magadért, tanulj nyelveket mert érdekel vagy a karriered miatt, rendezd a pénzügyeidet, hogy úgy élhess, ami neked megfelelő. Ha vállalkozni akarsz, vállalkozz. Az önfejlesztés is fontos, de ez az elit nőknek való bejövetel meg az instamodellekkel akarok járni teljesen rossz cél. Ezek annyira kicsinyesek, hogy el sem tudom mondani. Minden amit mondtál lehet jó, de jelenleg szánalmasan hangzik mintha semmire sem tartanád magadat és kitűztél volna egy célt, mert a filmekben láttál ilyet, ahol ezeket csinálták és nagyon menők lettek tőle. Ezeknek köze nincs a valósághoz.

szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"1. Folytatom a tanulást, hogy műveltebb legyek."

Ez az, ami nem kell hozzá szerintem. :D Az instacsajok síkhülyék.

Inkább a látszatra kell gyúrni.


A képen sztem nem egy "elit modell" van, hanem egy átlagnál jobb csaj aki csak ki van sminkelve meg olyan ruhát visel. Az instapicsa meg aki egy kiló sminket használ, gazdag (csávói miatt, apja miatt, stb.), de felszínes, hülye, a neten éli az életét meg a látszatnak.

Az elit csaj az totál más, az nem jár dugni mindenkivel. Na ő tud több nyelven, ő képzett, de nőies, feminin, tehát több fontos kvalitást is tartalmaz.


Ha csajozni akarsz felszínes csajokkal, akkor látszat kell. Felesleges mélységileg belemenned bármilyen önképzésbe, mert nem értik, nem látják, fingjuk sincs róla, és a látszatra is oda adnák magukat neked. Izmos test, szép bőr, haj, minőséginek és drágának TŰNŐ ruha, stb. Harcművészet se igazán kell, elég testbeszédet tanulni.


De persze én okádok az ilyen nőktől, szóval csak azért írtam ezt, mert ez a te célod. Valójában a céljaid jók, hogy edzés, pénzügyek, ezek, és bőven fogsz tudni minőségibb csajokat szerezni, mint az instapicsák. Csak ha dugni akarsz jól kinéző nőkkel, elég a felszín bőven, fel se fogja az agyuk hogy te mit tudsz... Tanulj duolingon 5 nyelvben pár alap mondatot, pl. a 100 leggyakoribb mondatokat, szavakat, amiket közéletben használnak, és azokat meg tudod villantani. Valami nevetségesen könnyű mesterséges valóságot teremteni nekik, annyira azt látják ami a fizikai síkon elsőre megjelenik nekik, hogy hitetetlen, semminek nem látnak mögé, nem gondolkodnak el, hanem az első impulzust 100% igaznak ítélik.


Csak én magamtól is okádnék ha ilyen nőhöz érnék... :S

szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a kérdésem, mennyi idős vagy?
szept. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem is elit csajxD marmint amit lefestettel, hogy insta modell kell, az insta csajok nagyresze szet van plasztikazva es ez a csaj a kepen atlagos aranyos csaj.
szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kép ez tényleg nem egy instamodellről szól, sem egy "elitnőről". Eleve nem tudom, honnan szedted ezeket a fogalmakat, de ez egy teljesen átlagos, 2017-es summer set, kicsit talán darkabb verzió (Billie Eilish színek), de mindenki akkor volt ebben az outfitben.


Egy instamodell, ha már kategóriaként kezeljük, akkor bár lehet többféle, de alapvetően jobban követi a trendet divat szintjét, elvégre ez a keresete. A képei ennél jobban beállítottak, előnyösebbek, trendibbek, de legalább alulöltözöttebbek. Ez a kép egy nagyon gyors filterrel van szerkesztve, gyanítom ez alapján is, hogy régi, mert akkor jöttek be ezek blurös dolgok ennyire erősen.


Az elitnő (megpróbálván kitalálni, hogy mire is gondolsz), meg gondolom valami szupergazdag szuperigényes forma lehet. Gondolom valami akciófilmben láttad, olyan lehet mint a Bond-lányok, mert az volt a férfias meg a menő. Ez egy csinos lány, de messzemenően nem az, nem elég drága meg elegáns hozzá az öltözéke, sőt szerintem fiatal is hozzá (elvégre 16 évesen elég nehéz Chanelben járkáló csajokat találni).


Szóval szerintem te most szét vagy esve a szakítás miatt és azt gondolod, hogy majd valami random összecsipegetett maszkulin dolog - ami köszönőviszonyban sincs a valósággal - összeszed téged és majd rendbeszedi az életed. Vannak ilyen romkomok, de általában azokban is az a tanulság, hogy a főszereplő csajszinak magát kell megtanulnia szeretni.

szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!