Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingliként nektek is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliként nektek is van néha olyan, hogy iszonyatosan vágytok egy társra? Olyan gyengéd dolgokra, amit együtt lehet csinálni? Meg stb. Ti hogyan teszitek magatokat túl ezen?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem telefonon a barátnőmmel, aki végre összejött a sráccal, aki a volt gimis osztálytársa, és azóta többek voltak mint barátok, de nem volt közöttük semmi kézzel fogható. Meg közben mindkettőjüknek volt párja is. Na mindegy is, nagyon örülök neki, meg mindennek ami történt közöttük.

De magamban azt vettem észre, hogy kicsit irigy vagyok rá. Nekem az ilyen dolgok mindig viszonzatlanak voltak. Több srác is tetszett már, sőt, de ez sosem volt kölcsönös. Se gimiben, se utána.:D Az egyetlen pasi akivel voltam, vele nagyon rossz volt, mert el is mondta, hogy csak azért van velem, mert jobbat most úgysem talál, és legalább addig is szexel, de mellette randizott meg minden.

Úgy szeretnék már egy kedves, gyengéd párt, aki esteleg szeret is engem, de azért nincsenek túl nagy elvárásaim. Valamint úgy kipróbálnám milyen mikor a szex jó.:)

Főleg esténként jönnek az ilyen érzéseim, hogy ezt a napot is végig csináltam, dolgoztam, házimunka, edzés, stb stb, és olyan jó lenne most valakihez odabújni. Valakit megcsókolni, stb. Gondolom más is van így ezzel. 22L



júl. 29. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Aaahj de aranyos vagy. :) Virtuális ölelést küldök neked!

Persze, mindenkinek vannak néha hasonló érzése ha szingli. Igazából viszont tudni kell egyedül is boldognak lenni. Két boldog, kiegyensúlyozott ember kapcsolatából születhet egy tényleg jó kapcsolat. (Aztán persze szar lesz és tönkremegy 2 hónap után, de olyan szépen hangzik xd) Álmodozni pedig jóóó, szóval ma én veled fogok álmodni, mert tegnap szörnyű rémálmom volt. xd Tisztalelkű fiatal lánynak látszol, remélem megleled majd a párod, de ma álmomban velem leszel. :P

júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Ki tudja, lehet, hogy nem véletlenül nincs...lehet, hogy kicsit hosszú az a lista :)

Nem mindig mások a hibásak, veled is lehet probléma amiért inkább elkerülnek és nem a külsőd miatt.


Ismerek korodbeli lányt, gyönyörű lány, de a természete a stílusa miatt hamar menekülnek.

júl. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsére nem: a zemberek mind ugyanolyanok, nincs köztük különb.
júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!