Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy munka miatt meg ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munka miatt meg ismerkedtem egy férfival elmentunk randi féleségre mivel én hamarabb haza mentem de ő meg őt volt egy hétvégét együtt töltöttünk aztán amikor ő is haza ment sokkal kevesebb írt vagy csak órák múlva válaszolt akkor be csapot engem?

Figyelt kérdés

szept. 16. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ígért neked valami komolyat? Hazudott? Ha nem akkor nem csapott be, maximum meggondolta magát, vagy tele van a naptárja.
szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta a szeretlek szót többször is momdta hogy hiányzom de mióta haza ment azóta csak órák múlva válaszol vagy 1-2 óra el múlva.
szept. 16. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem becsapott, csak ennyi volt vagy elfoglalt.
szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha el van havazva akkor ne írhat neked folyamatosan. Majd ha nem ír napokig akkor gondolhatod, hogy vége. De mivel ír csak nem akkor amikor te akarod egyáltalán nem utal arra, hogy becsapott.
szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szingli egyáltalán?
szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta hogy szingli
szept. 16. 17:03
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szexeltél vele, vagy mégis mire fel mondta, hogy szerelmes beléd? Vagy inkább azt kérdezem, hogy te miért vagy olyan ostoba, hogy elhitted? Tudod ugye, hogy csak azt lehet átvágni aki buta?
szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le . Azért hiszek neki mert úgy gondolom hogy elég érett ahhoz hogy ne hazudjon.
szept. 16. 17:11
 9/15 anonim ***** válasza:
felhívtad?
szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mióta ismered, milyen randiféleségen voltatok?
szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!