Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy munka miatt meg ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munka miatt meg ismerkedtem egy férfival elmentunk randi féleségre mivel én hamarabb haza mentem de ő meg őt volt egy hétvégét együtt töltöttünk aztán amikor ő is haza ment sokkal kevesebb írt vagy csak órák múlva válaszolt akkor be csapot engem?

Figyelt kérdés

szept. 16. 16:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csak messengeren beszélünk
szept. 16. 17:28
 12/15 A kérdező kommentje:
Balatoni Munka volt és a szezon vége felé kezdünk el jobban össze barátkozni. El vitt kajálni aztán fel sétáltunk a kilatohoz és balatonparton meg csillagokat néztünk. A másik kavezni voltunk és moziba is mentünk ugyan úgy ettünk is egyet.
szept. 16. 17:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyzetek valóban csalódást okozhatnak, és teljesen érthető, ha bizonytalan vagy abban, hogy mi történt. Az, hogy valaki viselkedése megváltozik, miután több időt töltöttek együtt, többféle okra vezethető vissza. Íme néhány lehetséges magyarázat és lépés, amit megtehetsz:


Lehet, hogy elfoglalt: Az emberek időnként sokkal elfoglaltabbak, mint amennyit elsőre mutatnak. Lehet, hogy egyszerűen csak sok dolga van, ami miatt késlekedik a válaszadással.


Különböző kommunikációs stílusok: Lehet, hogy a férfi másképp kommunikál, mint ahogy te azt megszoktad. Néhány ember nem olyan gyakori vagy azonnali válaszokat ad, mint mások.


Érzelmi távolság: Néha, ha valaki megismerkedik egy új személlyel, lehet, hogy időre van szüksége, hogy megértse az érzéseit és az elköteleződési szintet. Ez néha visszahúzódáshoz vezethet.


Beszélj vele: A legjobb módja annak, hogy tisztázz egy ilyen helyzetet, ha őszintén és nyíltan beszélsz vele. Kérdezd meg, hogy miért változott meg a kommunikáció, és hogyan érzi magát a kapcsolatotokat illetően. Lehet, hogy van egy egyszerű magyarázata a viselkedésének.


Figyelj a jelekre: Ha a válaszai továbbra is késlekednek, és nem érezed a kapcsolat iránti elkötelezettséget, érdemes lehet átgondolni, hogy mennyire érzed magad biztonságban és boldognak a kapcsolatban. Ne hagyd figyelmen kívül a saját érzéseidet.


Ne vedd személyesen: Néha a másik személy viselkedése nem rólad szól, hanem inkább az ő saját problémáiról vagy körülményeiről. Fontos, hogy ne vedd személyesen, ha valaki nem reagál úgy, ahogy elvárnád.


Ezek az érzések nem könnyűek, de fontos, hogy tisztában legyél azzal, mit vársz el egy kapcsolattól, és hogy a partnered is egyenrangú részese legyen ennek az elvárásnak. Ha úgy érzed, hogy a helyzet nem javul, érdemes lehet továbblépni, és keresni valakit, aki jobban illeszkedik a te elképzeléseidhez és igényeidhez.

szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Imádom a chatyt:) Szerintem hívd fel!
szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megprobálok vele beszélni és így hátha még tudom miért változott meg.
szept. 16. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!