Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány 50 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány 50 éves férfi együtt lehetnek?

Figyelt kérdés
Az emberek nem nézik jó szemmel az ilyen kapcsolatokat.
aug. 22. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Jogilag? Igen.

Az más kérdés, hogy mint ahogy írtad is, az emberek nem nézik jó szemmel. Jelzem, teljesen jogosan.

aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Jogilag igen, amúgy meg a fickó az apja lehetne a nőnek, ami azért elég érdekes.
aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Volt barátnőm kb. ennyi idősen egy ilyen korú pasinak volt a szeretője. Pontosabban a haverja apja volt az, akivel összeszűrte a levet.


Évekkel később úgy vallotta be ezt nekem, mint az egyik legsötétebb titkát.

aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak megsúgom 18 évesen akár egy 81 évessel is együtt lehetsz! Azt csinálsz, amit akarsz, de komolyra ne számíts! Tudom, nem ezt mondta, meg jól tartja magát, úgy szeret, mint még soha senkit, kedves, stb. De mi lesz majd 20 év múlva mikor te 38 leszel ő meg 70 éves?
aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

#4


Faludy György és felesége, Fanni között volt vagy 60 év korkülönbség.

Jól meg voltak.

Szerintem egy sajátos gondolkodás kell ahhoz, hogy egy fiatal nő ennyire idős emberekhez vonzódjon.

aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Rendben, akkor az összes korkülönbséges kérdés felesleges, vagy jó lesz vagy nem, tessék kipróbálni!
aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

A fészen van egy ilyen influencer.

Magánrepülőznek, jachtoznak, villában élnek.

A pali olyan 55-58 körüli a csaj meg 18-20 éves, nagyon szép kiscsaj.

Fel is csinálta már meg is szült .


Margo alyssa néven fut.

aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Pénzből ott is több van, mint szerelemből, szóval érdek kapcsolat, persze ezt sose vallja majd be a nő! Kíváncsi lennék, ha nem villában laknának meg tömegközlekedéssel kéne utazni, szült volna-e a drága?
aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Hát, biztos rossz szemmel néznek az ilyen kapcsolatra.

Azért azt tudjuk, hogy túl fiatal 18 évesen, úgy alapjáraton szerintem nem komoly az ember annyi évesen. De ahogy öregszek mondjuk, rájöttem idősebben se lettünk komolyabbak sokkal. :D De ez most mellékes. Nagy a különbség az életvitelben ennyi idősen egy 50 éveshez azért... Azt ő már megélte, amit a másik még csak majd fog.

De másik részről meg, teljesen megértem, hogy fiatalon megesik hogy bele szeret egy jóval idősebb korú egyénbe. Megesik. Velem is megesett, azért is értem. Nem volt semmi, csak plátói. Nagyon oda voltam, naplóba írtam le mert nem volt kinek elmondjam úgy ahogy szerettem volna. Akkoriban nem is akartam volna úgy, hogy ebből kapcsolat legyen ha lehetett is volna, annyira voltam reálisan gondolkodó. Most annyi lenne a különbség, hogy már csak 18 éve lenne az a 30 ami akkor volt. Még így is egész sok, de ha úgy érezném, ebben az élethelyzetben már nem érdekelne ki mit mond.

aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#7 Most megnéztem pár videót. A csaj azért már messze van a tizenévestől, közelebb van a harminchoz, mint a húszhoz. Amúgy pedig nem nagy eresztés, nem egy extrém szépség.

A pasi viszont jól tartja magát, jóképű, edzett, vicces.

Egy ilyen pasival sokan összejönnének még akkor is, ha nem lenne pénze.

aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!