Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nők, ti hogyan vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, ti hogyan vagytok ezzel? Már rosszul érzem magam, ha vonzalmat érzek egy férfi iránt, nem szeretek zavarban lenni.

Figyelt kérdés
Hogyan tudom leplezni az érzéseimet?
szept. 14. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Hány éves vagy? Mi történt a családodban, hogy ezt érzed?


Nyilván a nők nem a testi vágyaikkal kezdik el a kapcsolatot. Ez természetes. Fura is lenne másként.

szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

En azokkal nem foglalkozok akikkel zavarban vagyok.

Ha tetszik valaki és jót lehet vele beszelgetni flörtölni dumás laza srác es oldott vagyok vele csak azok érdekelnek.


De pl kollegámmal allandoan zavarban vagyok még "kuka" is vagy béna, vele még évek mulva se tudok egy jót beszélgetni csak a small talkot, néha flört, de évek mulva is szorongok csak mellette, en ezeket "kikerülöm", pasinak nem kell.

szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Szoval amelyik pasival nem tud átmenni oldott laza társalgásba az egész részemről, addig simán akad más is akivel van kemia flört tetszik is de a zavarom szorongásaim is feloldja es el lehet vele lenni is jol erezni magam vele, szinte szárnyalok is. Ilyenkor tud elojonni a szenvedely is meg minden.

Szorongással max annyi hogyvtetszunk egymásnak es nem lesz belole semmi max szexre használna igy.

szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Úgy tudod leplezni, hogy ha és amikor csak teheted, elkerülöd, távolságot tartasz. Ha ez nem lehetséges, akkor próbálsz rosszra gondolni vele kapcsolatosan (nem kell, hogy igaz legyen), pl. hogy pf, férfiból van ez is, biztos főzni kell rá csomót meg kiszolgálni... Vagy bármi, ami segít "haragudni rá".

Én is így szoktam lenni egyébként, megspékelve azzal, hogy tudom, úgysem kölcsönös, emiatt még rosszabbul szoktam érezni magam, mert bennem nincs meg az a működési mechanizmus, hogy ha látom az adott férfin az érdektelenséget, akkor attól számomra is azzá válik. A fenti technikával próbálok küzdeni ellene, hogy legalább amikor egymás közelében vagyunk, akkor ne legyen olyan kellemetlen.

szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nálam nem vált ki komoly zavart, ha valaki vonz, inkább izgalmat. Persze valamennyire természetes zavarban lenni a másik előtt, de nincs olyan, hogy ne tudnék megszólalni előtte vagy hülyeségeket mondanék, talán csak néha, ha teljesen váratlanul ér az interakció, pl el vagyok valamivel foglalva és hirtelen megjelenik és mond valamit, de ez sem vonzalomfüggő mert pl munkahelyen akármelyik kollégának tudok valami irdatlan debilséget reagálni ha csak így a semmiből megzavarnak, de már megszokták😂
szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
En pr.stit ismerek ilyet aki nincs zavarban a legnagyobb alfákkal is beszél szabadon oldottan.vannak amolyan használtabbak akiknel már nincs ilyen hogy egylatalan zavarba lehetne hozni.
szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne leplezd az érzéseidet:) Arra szerintem csak az jön ki, hogy fura vagy. De én is voltam így sokszor.

Szerintem semmi gond, ha zavarban vagy. Többnyire ez aranyos szokott lenni.

szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 A család miért fontos? Sosem volt téma nálunk a szexualitás. Gondolom ez a baj. Udvarlást, ölelést sem láttam soha, de hozzátenném, nagy gond nem volt. Semelyik család sem tökéletes.


#7 Az aranyos jól hangzik, csak nem vagyok már tini. Ezért zavar.

szept. 14. 08:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8


Pont, hogy azért nem kéne, hogy zavarjon, hogy vonzódsz valakihez, mert nem vagy tini.

Utoljára 14-15 évesen szégyelltem, hogy tetszik nekem egy lány, és akkor eljutottam arra, hogy dühítő, hogy az iskolában a sok b.zi gyerek azzal csúfol, hogy "na mivan tetszik neked a Kati? juuuúúúúÚúúúújj.." .

Akkor felb.sztam magam és közöltem a sok éretlen baromarcúval, hogy ők b.zik vagy mivan? Mióta gáz heteronak lenni?


Ezt kérdezem tőled is. Mióta gáz, hogy tetszik neked egy ellenkező nemű?

Hát vonzódsz hozzá, ez van. ezt nem lehet irányítani. Ha azt gondolod, hogy igen, akkor azzal azt mondod, hogy a homoszexualitás is döntés kérdése. Nem. Azok se tudják irányítani, hogy kihez vonzódnak. Ez van. Megszületsz valamilyen neműként, (Te esetedben lányként) és vonzódsz valamilyen neműekhez (Te esetedben az átlaghoz tartozol és férfiakhoz vonzódsz). Ezzel beállítással élheted az életed aztán kész.


De ez nem gáz. Ezt nem kéne szégyellned. Ezt elfogadni kell, és hát ez van. Ezt kaptad. Még csak felelős sem vagy érte. Csak úgy ezzel születtél. Nem a Te hibád, nem a Te dicsőséged. Nincs mit szégyellned rajta, ezzel a csomaggal érkeztél.

szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem vazar ha zavarba hoz es elpirulok. Sot elvezem ezt a fajta flortot.


Amugy a azorongas es az h zavarba hozott baromita nem ugyan az. A szorongas egy allando tenyezo az adott szemellyel kapcsolatban. A zavarba hozott az egy pillanatnyi flort vagy pikirt megjegyzes miatt tortenik.

szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!