Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is kínosan érzi magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kínosan érzi magát, ha volt párjával találkozik mondjuk bevásárlás közben, főleg ha a jelenlegi párja is vele van?

Figyelt kérdés
szept. 7. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Leginkább a jelenlegi partnerének kínos.
szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem kínos
szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Én nem.

Ha másik kannal van, akkor ő nekem megszűnt emberi lénynek lenni és átnéznék rajta.


Tegnap is pont volt ilyen.

A kislányommal voltam a h&m Ben és jött a nő az új bakjával.

A kislányom odafutott hozzá és megölelte. Én meg hátat fordítottam és mentem a kasszához fizetni.

szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a veszély amúgy sem fenyeget, előző exem külföldön él, a többi meg olyan jelentéktelen, hogy meg sem ismerném. Akivel voltak találkozások, az első gyerekem apja, mivel nyilván jött láthatásokra a gyerekért.

De jobbat mondok.

Az exem is együtt volt már a jelenlegi párjával, én is az enyémmel, mikor úgy adódott, hogy költöznünk kellett az akkor aktuális lakásból.

Szólt, hogy kiadó az alattuk lévő lakás. Kivettük, és félévig szomszédok voltunk.

Senki nem érezte magát kínosan, a gyerek meg akkor ment át hozzá, amikor akart.

szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább izgi.
szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja en ugy értettem ha en megyek a pasimmal es szembejön az ex. Leállunk dumálni vagy vmi. Nekem izgik, tetszenek ezek a szituk.


Ha az ex jön szembe vmi csajjal általában kiakadok mekkora debil hajasdiszno nője van utánam. Nem gondoltam volna róla hogy még ezeket is d.gná ennyire mindegy neki.

szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Átnézek rajta és a kedves párján is, mint az ablaküvegen.

23 évig voltam a felesége, 25 évig a társa.

Ez van.

szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lexarom őket, viszont a sok kötsög exnek köszönhetem hogy inkább a karrierem építgettem utánuk, folyamatban a második mérnöki diploma, azóta számalmasak a szememben az exek, főleg hogy próbáltak lebeszélni az egyetemről.
szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!