Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen fáradtál bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen fáradtál bele a párkeresésbe, ismerkedésbe és döntöttél a magányos élet mellett, mióta vagy megrögzött szingli?

Figyelt kérdés
Nemet is írjatok légyszi! Külön, köszi, ha pár szóban leírjátok, a miérteket is!

szept. 6. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

34F

Nehéz eset vagyok,vannak megrögzött szokásaim

Jobb mindenkinek, ha nem akar velem együtt élni

szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Özveggy lettem, gyerek is van, 40 múltam, én már bele se kezdek, nem látom értelmét!
szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

23 éves kortol vagyok olyan kapcsolatokban aminek semmi értelme jövője nincs de már belefaradtam abba hogy tokmindegy melyikkel járok egyikkel sincs.


Akivel egyutt élunk komoly szeret is azzal elcseszek pár éveket és ennyi. A többi még ezt a szintet se éri el mert csak kihasználnának szexre mennek, vagy nekem nem kéne a másik.

szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
*Ugy értem abba fáradtam bele hogy a nagyőt keressem aki házasságot családot akarna.
szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

52 éves férfi vagyok, két házassággal, sok viszonnyal, kapcsolattal a hátam mögött, de alapvetően nem fáradtam bele a keresgélésbe. Pontosabban, nem különösebben keresgélek, hanem nyitott szemmel és lélekkel élek, így időnként akadnak olyan nők, akik szimpatizálnak velem. Amennyiben kölcsönös a dolog, ráadásul szabad is az illető, akkor esélye van a randinak, talán a kapcsolatnak is.

Úgy mondanám, vannak rosszabb napjaim, amikor eszem ágában nincs ismerkedni. "Dulifuli" hangulatban vagyok, illetve depisebb állapotban, akkor borúsan látom a világot, beleértve az ismerkedést is. De amint jön egy nő, aki kedves velem, az feldobja a napomat!

Informatikusként a netes párkeresőket kerülöm! Azok csupán digitális pénzlehúzók a számtalan kamu profillal, BOT és MI üzenetekkel, levelekkel. A személyes kontaktusban hiszek!

szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!