Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így kitartani valaki mellett?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életembe másfél éve. Nem élünk együtt. Neki vannak felnőtt gyerekei és még velük el. Én oda költöznek ha fel ajánlanà ( mivel én egyedül tengetem a napjaimat) de egyelőre nincs szó róla . Részemről ez a kapcsolat több mint barátság de kevesebb mint szerelem. 48 éves vagyok így gondoltam jó lesz így már nekem mert amúgy rendes ember. A társkeresőkrol sajnos sok a rossz tapasztalatom . Ti terveznétek úgy valakivel közös jövőt ha barátságnál többet érezték de nincs szerelem valakivel?
aug. 31. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
NEM!!
aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem. De nem azért mert nem működhetene, hanem azért mert esetedben fel sem merül a részéről, hogy odaköltözz.
aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem
aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
48 évesen biztos nem. Anyukám halála után apuka hét évet élt egyedül és utána összejött egy özvegyasszonnyal. És hidd el, még abban a korban is erős érzelmek fűzték őket egymáshoz (apuka hetven éves volt, a nő is hatvanon felül). Szóval 48 évesen még nagy az esély, hogy erősebb érzelmek fűznek majd valakihez.
aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, hogy valaha bárkivel újra összeköltözzek és ha nem keresnék semmi komolyabbat, akkor lehet ez is megfelelne. Ha viszont együtt élős, komolyabb kapcsolatot akarnék akkor ezt a helyzetet inkább kihagynám.
aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze. Ez az igazan tartos parkapcsolat alapja,hogy nincs szerelem megis tobbet erzel baratsagnal es vonzodsz hozza. Mindig meg lesz ugyanez az erzes vagy tobb. Ha szerelmes lennel,nem tudnad megallapitani,h a szerelem utan jo lenne-e a kspcsolat.

Felnott gyerekeit viszont erdemes lenne magukra hagynia hogy feljodnj tudjanak vegre.

szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!