Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társadalmilag elítélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmilag elítélendő, ha valaki otthagyja a meddő párját és vállal gyereket mással?

Figyelt kérdés
Ez amúgy egy nagyon érzékeny kérdés, mert sok párt érint a meddőség. Egyfelől persze szereti az ember a párját, miért ne tenné, de ha mondjuk tényleg akar gyereket és kiderül, hogy a másik meddő, akkor mi van? Mert persze vannak ilyen lombik, mesterséges megtermékenyítés opciók, de az hosszadalmas és elég megterhelő minden szempontból. Az örökbefogadás meg más dolog, lehet valakinek fontos, hogy vérszerinti utódja legyen. Ilyen esetekben nem tisztább kilépni a kapcsolatból és keresni egy új társat, aki egészséges és akivel lehet normálisan gyerek? A nőknek kicsit könnyebb, mert ők mással is tudnak gyereket csináltatni, nem is ritka dolog amúgy ez a kakukkfióka jelenség.

szept. 5. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen hogy keres társat utána...Papírt kér a termékenységről az első randin, vagy hogy? Általában a gyerekcsinálásnak nem szoktak azonnal nekiugrani, és mi van, ha megint "befürdik"?
szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarok gyereket, szóval nekem nehéz megérteni, hogy az emberek elhagyják a párjukat egy babáért... mintha eldobnék egy Ferrarit egy Trabantért.
szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az ilyen egy félkegyelmű.
szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok gyereket, de számomra ezt nagyon könnyű megérteni.


A gyerek utáni vágy vagy éppen a gyermektelenséghez való ragaszkodás pont nem olyasmi, amit az ember jól teszi, ha felad. Ez nem egy olyan kompromisszum, amit érdemes megkötni.


Ha valaki gyereket akar, de lemond róla egy másik ember miatt, az az élete végéig bánni fogja ezt.

szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam eh elfogadható,mert én is így tennék. A családalapítás abszolút célként szerepel az élezemben, a terveim között van.
szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Sem társadalmilag, sem emberileg nem lehet elítélni azt, hogy ragaszkodik saját gyerekhez. A meddő félnek el kell fogadni és elengedni. Attól még nem rossz ember, ha meglépi a válást. Nem mindenki akar örökbe fogadni vagy lombikozni. Én sem tenném.
szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Úgyis lelép a pasi, mikor kiderül, hogy nem olyan a babócázás, mint a filmekben. 3 év max. és új nője lesz.
szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Ennél sokkal kisebb dolgok miatt is szakítanak párok

szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Mi is több évig próbálkoztunk és jártunk orvostól orvosig hogy miért nem jön össze a baba.

Közben megbeszéltük hogy együtt maradtunk akkor is ha valamelyikünknél kiderül hogy nem lehet.

szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!