Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudsz a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudsz a másikra támaszkodni ha éppen gondod van?

Figyelt kérdés
Ez lehet akár lelki probléma, munkahelyi, egészségügyi stb. Meghallgat titeket a párotok, illetve segíteni próbál?
szept. 4. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már 30 éve vagyunk házasok. Mindig, minden helyzetben számíthattunk egymásra.Ezt nyugodt szívvel ki merem jelenteni. nagyon jó érzés.
szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jó olvasni hogy egy csomó pozitív komment van ebben, sajnos naálunk semennyire, a barátnőmet abszolút nem érdekli ha valami gond van pedig nem egy elveszett ember mindent meg tud oldani és meg is old de ezen a téren 0 a kapcsolatunk ha valami bajom van akkor már nem is mondom , mert ez gyengeség a szemében.
szept. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Sajnos nálunk is ez a helyzet csak itt én vagyok a nő. Emiatt is érdeklődtem, hogy melyik a gyakoribb, mert nagyon vágynék rá, hogy oké hogy mindenki a saját problémáját maga tudja megoldani, de legalább meghallgatás vagy pár jó szó néha nagyon jól esne vagy legalább látnám, hogy egy kis érdeklődést mutat. Én eddig ha felhoztam valamit az egyenlő volt azzal, hogy sajnáltatom magam vagy panaszkodok, legalábbis szerinte. Pedig főleg az előbbi nagyon távol áll tőlem. Úgyhogy azóta én is befordultam.
szept. 6. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!