Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők erősek okosak stb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők erősek okosak stb, miért akarnak a pasira "támaszkodni"?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 10:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Ki mondta, hogy akarnak?
2020. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kb. az az alap h a pasi tartson előrébb, keressen többet, stb.
2020. aug. 24. 10:21
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Igazából csak azt nem akarják, hogy a pasi támaszkodjon rájuk...erős nő mellé olyan pár kell, aki maga is erős.
2020. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az kell, hogy egy szinten legyünk, ugyanott tartsunk az életben. Csak egyenrangú partnerre vágyom.
2020. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Ki mondta, hogy akarnak, ki mondta, hogy egyformák a nők, és mit jelent, hogy "támaszkodni"?
2020. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

"Kb. az az alap h a pasi tartson előrébb, keressen többet, stb."


Hát bocsi, de ha a lány mondjuk 23 éves frissen végzett, a pasi 30 éves 7 év munkával a háta mögött, akkor igenis tartson előrébb. Ha velem egykorú, az teljesen más.

2020. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

2 Majd ha te kerestél már többet nála, akkor legyen elvárásod.


Ez az alap.

2020. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

En nem örülnék ha mindenhova ugy lehetne vele csak beülni belepni hogy szamolgatjuk mindennek a felét, volt egy ilyen srac joforman a borravalot is felezgette velem amit en akartam adni a kiszolgalonak ö meg nem, aztan mondtam en adok neked akkor nem kell.., meg tiszta szanalom lenne hogy kocsija van majerkedni de nekem mint nönek vagy a parjanak kellene a benzin miatt öt penzelni mert annyit sem bir kinyögni stb


Es a végén igy kiaprozva mindent, nekem mint nönek volt amugy többe ez az "elsöprö szenvedelyes" kapcsolat. Es a "munkadijamat" fel se szàmoltam hogy pl en föztem meg nalam filmzett mintha vmi szàllo lennék.


Nem tudom ebböl mi megy àt nem is mint tàmasz, (az ilyen attol plane messze van) de a fillérezöket rühellem meg aki a sajat parjatol sajnal mindent.

2020. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

Utolsónál a pont. De ha a lány maga is csóró, akkor szerintem sem jogosan várja el azt, hogy a férfi teremtsen meg egyedül mindent. Ha pedig a lány átlagos, vagy átlag feletti színvonalon él, akkor hasonló partnerrel kevesebb kellemetlen szituba ütközik (lásd: borravaló, fillérb*szás, otthonülés pénzhiány miatt, stb.)

Ha például a ffi és a nő egykorúak, a huszas éveik elején járnak és úgy döntenek, hogy együtt terveznek mindent, akkor igenis hogy küzdjenek meg közösen az anyagi javakért. Viszont ha az egyik fél idősebb, úgy ő korának megfelelően többet tud betenni a közösbe. Neki lehet, hogy ez kellemetlen, akár ffi akár nő. De lehet, hogy megfelel neki. Ettől még a csóróbb (vagy átmenetileg csóróbb) fél nem lesz gold digger.

2020. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Abba a hibába estél bele, hogy általánosítasz. Nem minden nő feminista, nem minden nő akar erős független férfias lenni. Én pl jobban szeretem a hagyományos mintát, a férfi legyen lovagias, én meg nőies. Ettől függetlenül dolgozok, egyetemet végeztem, de ugyanúgy szeretem, ha egy férfi jól bánik velem :)
2020. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!