Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párok miért támaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párok miért támaszkodnak ennyire a technológiára?

Figyelt kérdés
Szüleink, nagyszüleink idejében nem volt semmi facebook, okos telefon jellegű dolog...és mégis boldogok voltak. Most meg megáll az élet,ha valaki más képét "lájkolja", nem ír vissza időben. stb.

2013. ápr. 19. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
a társadalom elkorcsosult.
2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez van, változik az emberiség. Hogy pozitív vagy negatív irányba, azt mindenki döntse el maga, de erre a kérdésre úgyis a jövő tud majd csak választ adni.
2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akinek esze van, az igyekszik ezt kiszűrni a kapcsolatából. Aki meg hagyja, hogy ez uralja az életét, hát az meg is érdemli.
2013. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg örüljünk ,hogy fejlett a technika. Sokkal rugalmasabban meglehet oldani egy csomó mimdent.
2013. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én is technika mániás vagyok, de én pl ha lesz barátnőm nem szeretnék vele fb-nbeszélni, mindenkinek legyenek saját ügyei stb... a volt barátnőm mindig ott csüngött az fb, és mindig írkált, én már untam, h sosincs magánéletem.
2013. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Régen nem lájkoltak, hanem utánafütyültek a nőknek.

Hidd el azt sem nézték jó szemmel a barátnők, csak nem vették olyan könnyen észre, mint most, hogy a face szinte mindent kiír.

2013. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Szüleink, nagyszüleink idejében nem volt semmi facebook, okos telefon jellegű dolog...és mégis boldogok voltak"


Most nem boldogok, csak azt hiszik.

2013. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját korának a technológiájára támaszkodik. Amikor a tekerős telefon volt a menő, akkor a párok arra támaszkodtak, amikor a távirat volt a menő, akkor arra, amikor a levelezés, akkor arra. Nem tudom, mi a fura ezen.
2013. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Ez nem a facebook miatt van.
2013. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Minden generációnak megvan a maga hülyesége, sőt, minden embernek külön is. Az eszközöket alapvetően értelmes dolgokra fejlesztették ki, az, hogy sokan nem teljesen rendeltetésszerűen használják őket, nem az eszközök hibája. Viselkedni kéne csak megtanulni, de nehéz, ha nincs kitől, mert már a szülők sem tudnak. Meg az ő szüleik sem. Ésatöbbi.


És amúgy marha unalmas és mainstream lett az a "fészbúk a hibás mindenért, elkorcsosult társadalom, média agymosó hatása" és társai ismételgetése. Ugyanolyan korlátolt és buta az is, aki ezt csinálja, mint az, akiket szid, csak épp más színű zászlót cipel.

2013. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!