Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők erősek okosak stb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők erősek okosak stb, miért akarnak a pasira "támaszkodni"?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 10:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%

Mert valamiből el kell tartani a 2-3 kölyköt, és egyedül nem megy.

Tudod "nem keresek apát csak magamnak társat". :D

2020. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%
Na, pontoznak lefele az idősebb, sehol nem tartó csóró pasik :D
2020. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

"Mert valamiből el kell tartani a 2-3 kölyköt, és egyedül nem megy."


Nyuszika, a gyerek az apjáé is ugyanúgy.

2020. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem minden nő egyforma. Itt 10-ből 8 nő amolyan egyenlőségpárti (a normál feminista elveken túlmenően), akik a "mindenben egyenlőség" elvben hisznek és akik ha tehetnék, még a szülést is átpasszolnák a férfiaknak. A való életben viszont kb. fordított az arány és 10-ből 1, maximum 2 nő ilyen még a fiatal korosztályban is. Az már egy másik kérdés, hogy vajon véletlen lehet-e, hogy éppen a társkeresési problémáknál vannak jelen ennyire koncentráltan?

Tehát a többség nem ilyen és attól, hogy itt női oldalról ez az "erős nő" karakter van favorizálva, a való életben a klasszikus nő a nyerő, aki nem versengeni akar a férfival, hanem olyan férfit keres, akivel kiegészíthetik egymást, könnyebbé, szebbé, boldogabbá tehetik egymás életét és közben nem azon megy a harc, hogy kinek a dolga a főzés, takarítás, fűnyírás vagy a gyerekkel tanulás, esetleg a bevásárlás. Mindenki kiveszi a részét a közösből, de nem kvótázgatnak. Ők pedig szeretnek "támaszkodni" a férfira, közben viszont ők is ugyanúgy "támaszok".

2020. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy meg sokan olyan társat akarnak, aki mellett könnyebb az élet, és nem nehezebb. Könnyebb pedig egy olyan társ mellett, akire lehet “támaszkodni” (ezalatt nem kihasználást értek). Egy erős, okos nőnek, ahogy te mondod, nincs ideje/energiája arra, hogy a saját nyomorukból rángasson ki olcsójánosokat, vagy várjon a férfira, hogy végre megérjen. Akkor már inkább az egyedüllét.
2020. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem ezt jelenti a támaszkodást, hanem érzelmeket. Ha meghal a szülője, támaszkodhat rám, ha az enyém, én rá. Ez független a feminizmustól.
2020. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
15 Ezek szerint egy "erős, okos" nőnek mankó kell, akire támaszkodhat, mint egy hadirokkant?
2020. aug. 24. 13:24
 18/24 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem kell egy kolonc. Én sem vagyok az. Ha pedig valaki nálam idősebb, azért jó lenne, ha nem tartana ott, mint én, mert annyi idős koromra felkötném magam, ha ugyanitt tartanék
2020. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van ahogy mondod, mint egy hadirokkant. Totál értelmetlen veled vitatkozni, mert nem akarsz hallani semmilyen véleményt, ami a tiéddel ellentétes. Úgyhogy igen, minden nő aranyásó pitsa. Így jobban alszol, ugye? Ha hetente felteszed ugyanezt a trollkérdést, csak más köntösbe bújtatva, attól még a többség nem fog veled egyetérteni.
2020. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

18 értem, ha te kevesebbet keresel, te nem vagy kolonc, ha a pasi nem "jár előrébb", akkor kolonc.

De erős nő vagy.

2020. aug. 24. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!