Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg akarok fogni, egy érzelmileg támogató nőt, akkor mit kell letennem az asztalra?

Figyelt kérdés

Mivel a nők alapvetően arra vannak kódolva, hogy ők támaszkodnak a férfira, elégé ritka, hogy egy nő ezt visszafelé is megadja.

Nehezen elképzelhető, hogy egy férfi évi egynél sírjon. Vagy hogy a ritkaságszámnál gyakrabban beszéljen az érzelmeiről.

Ezek a legtöbb nő számara hervasztóak. És mint tudjuk, ha egy nő nem szerelme a párjába, akkor az előbb, utobb el is fogja hagyni azt.

Igazából nem is tudom, hogy létezik e amit keresek.

De kiváncsi lennék, hogy mit kell elérni az életben, és milyen jó minőségű embernek kell lenni, ha egy ilyen nőt meg akarok fogni magamnak?



#érzelmes férfi #érzelmi támogatás #Lehet rá támaszkodni #Vannak érzelmei
2023. júl. 5. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsésnek kell lenned semmi több.
2023. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

"Ezek a legtöbb nő számara hervasztóak"

Nagyon el vagy tévedve. Ezt az Andrew Tate féle redpill, sigma male stb. videókban láttad?

Az értelmes, érzelmi intelligenciával rendelkező nők imádják hogy én is érzelmileg intelligens vagyok. Konkrétan mindig problémám volt a nőkkel való kommunikációval, de mióta érzelmileg érett lettem és érdekel a pszichológia, csak felhozok érzelmi, pszichológiai dolgokat, és órákig elbeszélgetünk. Legutóbbi első randin is 6 óráig csak beszélgettünk

2023. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy fogalmam sincs, ki az az Andrew Tate. Különösebben redpillel se foglalkoztam, csak amit itt gyakorin hallottam.
2023. júl. 5. 09:05
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az kellett, hogy lássam a páromban a fejlődési szándékot. Nagyon érzékeny, alacsony önértékelésű férfi, de panaszkodás helyett inkább tett a fejlődéséért. Tanult, pszichológushoz járt, önálló életvitele volt. És igen, én nagyon is értékelem benne azt, hogy ennyire érzelmes, sírni is szokott, elég gyakran, de egyben nagyon ambiciózus is, folyamatosan tesz önmagáért és kettőnkért is.
2023. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Támogatónak neked is érzelmileg.
2023. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Az tők jó, csak abból valahogy mindig annak az ellenkezője lessz, mint amiről a 4# ír. A nő szépen beleül a támogatott szerepbe, és ahelyett hogy megoldaná a problémákat, vagy old meg te mint férfi, akinek ez a dolga. Vagy konkrétan fel is adja, hogy az életben elér bármit, a gyereken kívűl, persze van akinek az se fontos.
2023. júl. 5. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6: akkor te választasz rosszul. Nálunk kölcsönös a támogatás.
2023. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Szerintem neked elég furcsa felfogásod van az érzelmi támogatásról

Konkrétan nem értelmezhető az hogy "beleülsz az érzelmi támogatásba"

Ugyanis az érzelmi problémák a te fejedben vannak, és más nem tudja megoldani, csak támogatni, ösztönözni hogy megoldd/hogyan oldd meg a problémát

2023. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Igaz, inkább úgy akartam érteni ez esetben, hogy az élet minden problémáját, és annak terheit.
2023. júl. 5. 09:43
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Hát igen az már más

2023. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!