Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ezek után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezek után nem vágyok arra hogy találkozzak ezzel a nővel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel akivel ilyen mély barátság alakult ki nagyon sokat találkoztunk rengeteg közös programot csináltunk, együtt nyaraltunk, a barátság elején néha lefeküdtünk, ilyen barátság extrákkal kapcsolat volt, viszont most úgy néz ki hogy randizik egy férfival hát igen nyílván rosszul esik és ami az érdekes hogy így nem vágyok arra hogy találkozzak vele, ő még szeretne találkozni velem hogy barátság megmaradjon és nem is érti miért nem akarok vele találkozni, szerinte a barátság mèg maradhatna, tényleg olyan furcsa ez?
szept. 4. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Normális.
szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Normális, inkább ő a furcsa. Én is megszakítottam a kapcsolatot a barátság extrákkal kapcsolatommal, mikor randizni kezdtem valakivel. Vannak ellenkező nemű haverjaim, de olyanokkal nem akarok lógni komoly kapcsolat mellett, akikkel már szexeltünk, főleg, hogy én olyan vagyok, aki szereti bemutatni a barátait a párjának, szeretek közös programokat szervezni, az is furcsa lenne, ha olyan emberrel kellene összeismertetnem, akivel voltam együtt meg az is, ha lenne 1-2 ember, akiket távol tartok tőle, miközben mindenki mást megismerhet.
szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Most akkor te barátságot akarsz vele vagy kapcsolatot? A barátság nem zárja ki, hogy mással együtt legyen. Barátság extrákkal kapcsolat nem működik tartósan érzelmek nélkül. Akivel jó a szex és kedveled, abba nem lehet nem beleszeretni.
szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Igy járnak azok aki kötöttsegmentes szexre utaznak.
szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3# Dehogynem lehet. Simán lehetnek olyan tulajdonságai, amik miatt nem szeretsz bele. Az én ilyen partnerem lusta volt, otthon punnyadós, nem teljesen céltalan de több volt benne a kifogás mint a tenni akarás, nekem ezek teljesen kizárják, hogy szerelmes legyek, mert ahhoz eleve kell, hogy idealizálni tudjam az elején a másikat, el tudjak vele képzelni egy közös életet ami olyan amilyenre vágyok, stb. A barátságot viszont nem zárja ki, mert ahhoz elég, hogy elnevetgéljünk meg legyenek közös témák abban a pár órában, a szexhez meg nyilván ott a vonzalom. Kb fél évig találkozgattunk így szexelni, nem lettem szerelmes.
szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3. Nyilván már többet.... erre ő mindig azt mondta.. ó drága Tomi te csak barát vagy.. a legjobb
szept. 4. 07:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 hát akkor ez van, ő nem akar veled lenni. Jobb is, ha megszakítod vele a kapcsolatot, különben mindig csak szenvedni fogsz.
szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Normális. Viszont tényleg szakítsd meg a kapcsolatot vele. El sem kell magyarázni, hogy miért. Nagyon jól tudja, hogy mit érzel és jól esik neki, hogy bejön neked. Ezért is akar maga mellett tudni. Én tiltanám mindenhonnan szó nélkül.
szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, csak nem most jöttél rá, hogy ez a vonat elment? 😅

Innentől már más fogja nyélre húzni, nem te és már "fúj, nem kell"

szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
úgyis megszakítanà, ha komolyabb lesz a màsik, mert a pasija nem fogadnà el, hogy olyan baràtja van akivel szexeltek.
szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!